Avota ūdens lietošanas iekārta COOL TOUCH™ KARBO ir jaunākās paaudzes ierīce, kas nodrošinās drošu un ērtu auksta, karsta un gāzēta ūdens lietošanu Jūsu birojā.

Mūsdienīgs dizains ar skārienjūtīgu displeju un elegantu korpusu, kas izgatavots no ekoloģiski tīriem un otrreizēji pārstrādājamiem materiāliem – alumīnija un stikla – padarīs Jūsu uzņēmuma interjeru vēl stilīgāku un ērtāku.

COOL TOUCH™ KARBO ir energoefektīvs un videi draudzīgs risinājums ērtai avota ūdens lietošanai. Vēl lielākai drošības un aizsardzības nodrošināšanai COOL TOUCH™ iekārtas ir aprīkotas ar bezkontakta ūdens padeves funkciju! Tas nozīmē, ka lietotājam nav nepieciešams pieskarties ierīces displejam – ūdens padeve sākas, kad pirksts atrodas aptuveni 1 cm attālumā no displeja skārienpogas

Noslēdziet līgumu par ūdens lietošanas iekārtas COOL TOUCH™ KARBO nomu un Jūs iegūsiet:

Akcijas noteikumi

Periods: no 01.06.2023. līdz 31.07.2023.

Cena: 25 EUR/mēnesī + PVN (standarta cena: 32 EUR/mēnesī + PVN)

Akcijā var piedalīties juridiskas personas, kuras:

Līguma termiņš: ne mazāk kā 24 mēneši
 

Pieteikties

Papildini ūdeni ar augļiem, ogām un garšaugiem!

Laiks atsvaidzināt un izbaudīt vasaru un ikdienu arī darba vietā! Pagatavojiet gardus dzērienus, kuros dalīties ar kolēģiem, izmantojot gāzētu vai negāzētu avota ūdeni VENDEN Mežavots no ūdens lietošanas iekārtas COOL TOUCH™ KARBO.

Izmēģiniet šis neparastās un atsvaidzinošās dzērienu receptes ar citrusaugļiem, ogām un garšaugiem vai atklājiet jaunas variācijas!

Pieteikties

Aizpildiet pieteikuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies:


Jūsu pieteikums ir saņemts. Paldies!

Uzziniet vairāk par pieejamiem COOL TOUCH™ iekārtu veidiem mūsu mājaslapas katalogā, vai arī sazinoties ar savu menedžeri / zvanot pa tālruni 67344444.

Atpakaļ uz www.venden.lv