VENDEN – 2023. gada IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā Oficiālais Partneris!

Mēs, VENDEN, jau daudzus gadus atbalstām aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un sportu, tāpēc esam priecīgi un lepni, ka jau otro reizi varējām būt IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā Oficiālais Partneris! Šogad čempionāts norisinājās no 12. līdz 28. maijam divās pilsētās – pie mums, Latvijas galvaspilsētā Rīgā, un Tamperē, Somijā. Mēs esam pārliecināti, ka šāda mēroga pasākums ne tikai iepriecināja hokeja fanus, bet arī bija lielisks stimuls jauniem sasniegumiem bērniem un jauniešiem dažādos sporta veidos.

Visu čempionāta laiku – gan pirms spēļu sākuma, gan sacensību laikā – mēs nodrošinājām mūsu izlasi, ārvalstu komandas un pasākuma organizatorus ar VENDEN avota ūdeni un dabīgo minerālūdeni.
 

Limitētas sērijas VENDEN Sport

Sajūti lielā sporta enerģiju savās rokās! Veikalu plauktos joprojām pieejama VENDEN Sport 750 ml pudele ar speciāli šim nozīmīgajam notikumam izstrādātu dizainu. Pudeles priekšpusē attēlots šīgada čempionāta sauklis "We Live The Game", bet aizmugurē – 2023. gada IIHF Pasaules Hokeja Čempionāta oficiālā emblēma.

VENDEN Sport pudeles forma un Click sistēmas korķis ir īpaši veidoti tā, lai no pudeles varētu ērti padzerties gan pastaigu, gan sporta nodarbību laikā, tāpēc ņem to līdzi visās savās ikdienas gaitās kā atgādinājumu par Latvijas izlases lieliskajiem panākumiem šī gada čempionātā!

VENDEN prognožu spēles noteikumi

Iesniedz savas prognozes un laimē balvas!

 

Paldies visiem, kas piedalījās VENDEN 2023. gada IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā prognožu spēlēs!

Šis čempionāts bija patiesi sporta svētki visiem hokeja faniem un ne tikai. Mēs kopā piedzīvojām gan neaizmirstamas uzvaras, gan nervus kutinošus mirkļus un sāpīgus zaudējumus. Taču noslēgumā – neaprakstāms prieks, lepnums un saviļņojums – LATVIJAI BRONZA! Negaidīta, taču godam nopelnīta uzvara! Paldies Latvijas izlasei par šo lielisko sniegumu! Arī jūsu precīzās prognozes mūs patiesi pārsteidza – nereti uzvarētājus noteica nelielas atšķirības iesniegšanas laikā.

Paldies par aktīvo dalību!