Dabīgais minerālūdens VENDEN tiek iegūts vienā no skaistākajām, zaļākajām un tīrākajām Latvijas vietām – Gaujas Nacionālajā parkā. Šeit mūs pārņem pilnīga vienotība ar dabu - prieks par putnu dziesmām, spožās saules stariem uz zāles un kokiem, kā arī elpu aizraujoši dabas skati. Ja paveicas, varam pat sastapt dažādus Latvijas lauku un mežu iemītniekus, tostarp bērnu iemīļotās stirnas, lapsas, zaķus un ežus.

Taču tagad meža dzīvniekus varēsi satikt daudz vienkāršāk un biežāk: mūsu draugi lūsis Luiss, dzenis Vendenis un ezis Dadzis pie mums ieradās paši un turpmāk sveicinās Tevi no visām VENDEN KIDS pudelēm!

Mūsu dabīgā minerālūdens VENDEN KIDS 0.37 L pudeles ir ideāli piemērotas bērniem:

Dabīgo minerālūdeni VENDEN var lietot bez ierobežojumiem gan pieaugušie, tostarp grūtnieces un sievietes, kas baro ar krūti, gan bērni, jo tam ir zema mineralizācijas pakāpe.

Lūsis Luiss

Latvijas mežu karalis. Graciozs un vērīgs.

Mežā nekas nenotiek bez viņa ziņas, lūsis ir klāt visos būtiskajos notikumos mežā.

Tieši Luiss pārzina visas meža takas. Reizēm šķiet, ka viņš zina pat to, kas notiek kurmju alās.

Viņš pamana visus. Viņu – praktiski neviens, jo viņš prot veiksmīgi saplūst ar kokiem, zāli un lapām. Viņa mīkstās kaķa ķepas ļauj pārvietoties tik klusi, ka nenočab ne lapiņa.

Lūsim patīk uzkāpt kokā. No augstākās egles galotnes viņš labi redz visu, kas notiek pat vistālākajos meža nostūros.

Ezis Dadzis

Iespējams, ezis nešķiet ātrākais meža iemītnieks, taču ezis Dadzis ir. Kamēr zaķi un brieži skries kā bez prāta, viņš rūpīgi izvērtēs maršrutu un vēja ātrumus, lai ierastos galamērķī pussekundi pirms visiem un bez liekas piepūles.

Ezis Dadzis ir gudrītis, jo viņš ir izlasījis visas meža bibliotēkā pieejamās enciklopēdijas.

Viņš ir runātīgs un asprātīgs, vienmēr iesaistīsies sarunā ar jebkuru meža iemītnieku. Viņam vienmēr atradīsies kāds uzmundrinošs vārds un joks, kuru pastāstīt saviem draugiem.

Dzenis Vendenis

Viņš ir pamanāms ar divām īpašībām – savu sarkano spalvu cekulu un skaļo knābja klaudzināšanu. Tāpēc viņu vienmēr var redzēt un dzirdēt jau pa gabalu.

Tieši dzenis piešķir ikdienas sirdspukstus visiem meža notikumiem. Viņam patīk mūzika, it īpaši bungas. Dzenis Vendenis pats varētu bungot kaut visu dienu. Galvenais atrast labu, skanīgu priedi.

Viņš ir draudzīgs, jautrs un vienmēr gatavs būt par dīdžeju savu meža draugu pasākumos.

Izkrāso pasauli kopā ar VENDEN!

Tavi jaunie draugi sagatavojuši arī dažādus interesantus atjautības uzdevumus un krāsojamos attēlus. Lejupielādē, izdrukā un ķeries klāt! Esi radošs, asini prātu un izkrāso pasauli kopā ar VENDEN KIDS tēliem – lūsi Luisu, dzeni Vendeni un ezi Dadzi!

Uzklikšķini uz uzdevuma, kuru vēlies risināt, vai attēla, kuru vēlies krāsot, lejupielādē to savā ierīcē, izdrukā uz A4 lapas un ķeries klāt!
 

Izkrāso!

Atrodi atšķirības!

Izkrāso pēc numuriem!

Sarēķini un izkrāso!

Atrodi objektus attēlā!

Atrodi ceļu!

Sarēķini!

Atrodi vārdus!

Savieno punktus!

 

Atgriezties uz www.venden.lv