Vai arī Jūsu darba diena nevar sākties bez tases garšīgas un aromātiskas kafijas? Laba kafija ļauj noskaņoties produktīvai darba dienai, uzlabo atmosfēru kolektīvā un palīdz atrisināt jebkādus jautājumus patīkamā atmosfērā. Tādēļ rīta kafija ar kolēģiem ir kļuvusi par gandrīz neatņemamu sastāvdaļu jaunas dienas sākumam.

Mēs ar prieku atbalstām labas tradīcijas un piedāvājam padarīt arī Jūsu ik rīta kafijas rituālu vēl garšīgāku!

Piesakies bezmaksas kafijas degustācijai!

Mūsu speciālisti palīdzēs Jums atklāt jaunus kafijas meistarības aspektus. Degustācijas laikā palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko kafiju Jūsu birojam, iekārtu tās pagatavošanai no pasaulē vadošajiem ražotājiem, kā arī pastāstīsim par pareizu kopšanu tās ilgstošai kalpošanai.

Periodā no 1. marta līdz 30. aprīlim piesakieties bezmaksas kafijas degustācijai savā birojā un tās laikā saņemiet gardu dāvanu – piecu mūsu labāko kafijas pupiņu izlasi.

Degustācijas laikā (rekomendējamais dalībnieku skaits – 5 līdz 7 personas) Jūs varēsiet:

Akcija ir spēkā tikai juridiskām personām.

Lai pieteiktos degustācijai, nepieciešams aizpildīt formu, atstājot savu kontaktinformāciju. Ar kandidātiem, kuri tiks izvēlēti degustācijai, mēs sazināsimies un vienosimies par ērtāko degustācijas laiku.
 

Aizpildīt pieteikumu

Mēs Jums dāvinām mūsu piecu labāko kafijas pupiņu izlasi!

Īpaši pēc VENDEN pasūtījuma ražota kafija no augstvērtīgām 100% Arabica kafijas pupiņām vai Arabica un Robusta kafijas pupiņu maisījuma. Šajā izlasē Jūs varēsiet nogaršot gan jau iecienītu, gan pavisam jaunu pupiņu kafiju no VENDEN sortimenta.

Lieliska izvēle katrai gaumei:

Pieteikums degustācijai


Jūsu pieteikums ir saņemts. Paldies!

Iepazīstiet mūsu sortimentu

Visi piedāvājumi Visi piedāvājumi Visi piedāvājumi

Gardākai kafijai – avota ūdens VENDEN Mežavots!

Kafijas sastāvā 98% ir ūdens, tādēļ nevainojamas kafijas pagatavošanā tam ir ļoti liela nozīme. Vienmēr izvēlieties kafijas pagatavošanai svaigu, kvalitatīvu ūdeni, jo tas ietekmē dzēriena kvalitāti – cik patīkama būs garša un cik spilgtas būs visas tā smaržas nianses.

Avota ūdens VENDEN Mežavots ir lieliski piemērots gardas kafijas pagatavošanai!

Papildus tam, pateicoties savam unikālam sastāvam, avota ūdens VENDEN Mežavots ievērojami pagarina iekārtu kalpošanas laiku, novēršot kaļķakmens veidošanos.

Iesaka arī profesionāļi

Avota ūdeni VENDEN Mežavots kafijas pagatavošanai iesaka izmantot arī profesionāļi – kafijas grauzdētavas Kafijas Banka barista Everts Grigo. Noskatieties video un uzziniet vairāk!

 

Atpakaļ uz venden.lv