Pērc dabīgo minerālūdeni VENDEN vai uz tā bāzes veidotos produktus PET pudelēs un ar savu izvēli atbalsti mūsu iniciatīvu ziedot vienu centu no katra pārdotā produkta Bērnu slimnīcas fondam!

Bērni ir mūsu dzīves lielākais prieks, nebeidzamās rūpes un cerības uz skaistu nākotni, tāpēc ik dienu vēlamies tiem sniegt tikai to pašu labāko. Tomēr nekad nezinām, kad slimība var skart kādu no ģimenes, tāpēc šī gada sākumā mēs, VENDEN, vēlamies īstenot iniciatīvu ar mērķi palīdzēt nodrošināt Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai nepieciešamās iekārtas dzīvības glābšanai intensīvās terapijas nodaļā jaundzimušajiem un bērniem.
 

Akcijas noteikumi

Laika posmā no 01.02. līdz 31.03.2024. pērc dabīgo minerālūdeni VENDEN vai uz tā bāzes veidotos produktus PET pudelēs jebkurā tirdzniecības vietā visā Latvijā vai www.venden.lv un ar savu izvēli atbalsti mūsu iniciatīvu ziedot vienu centu no katra pārdotā produkta Bērnu slimnīcas fondam!

Akcijas laikā saziedoto summu, ko veidos 1 cents no katras pārdotās pudeles, Bērnu slimnīcas fonds novirzīs nepieciešamo iekārtu iegādei.

Arī Tu vari palīdzēt, ar savu izvēli atbalstot šī projekta īstenošanu!

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca

Bērnu slimnīcas fonds

Produkti, kuri piedalās kampaņā

Vai vari atļauties ziedot vairāk par 1 centu?

Atbalsts Bērnu slimnīcas fondam dažādu projektu īstenošanā nepieciešams katru dienu. Ar savu ziedojumu Tu vari atbalstīt kādu konkrētu kampaņu (piemēram, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Epilepsijas un miega medicīnas centra iekārtošanu), virzienu (ķepu terapija, Drosmes kastes, Vecāku māja u.c.) vai programmu (piemēram, Ēstprieks). Tāpat iespējams palīdzēt piepildīt kāda bērna sapni.

Ziedot ir iespējams:

Neatliec – izdari labu darbu jau šodien!

Kopā mēs varam palīdzēt mazajiem Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem!

 

Atgriezties uz www.venden.lv