Dabīgais minerālūdens VENDEN tiek iegūts vienā no ekoloģiski tīrākajām un skaistākajām Latvijas vietām – gleznainajā Gaujas Nacionālajā parkā, kur tā ieguves avots tika atklāts jau pirms aptuveni 200 gadiem.

Nav daudz tādu produktu, kas pie patērētāja nonāk tieši tādi, kādus daba to radījusi. Taču dabīgais minerālūdens VENDEN tā ieguves vietā "Cīrulīši", Gaujas Nacionālajā parkā, 133 metru dziļajā urbumā, ir tik tīrs, ka tam nav nepieciešama nekāda apstrāde, vien mehāniska filtrācija no smalkiem smilšu graudiņiem. Tā rezultātā netiek mainītas ne tā īpašības, ne ķīmiskais sastāvs, nedz mikroflora.

Ūdens veidi lietošanai pārtikā

Saskaņā ar Eiropas Savienības un Latvijas normatīvajiem aktiem pastāv šāda ūdens gradācija: dabīgais minerālūdens, avota ūdens un, visbeidzot, dzeramais ūdens. Par to liecina norāde uz produkta etiķetes.

Minerālūdens VENDEN – augstākās kvalitātes dabīgais ūdens

Izvēloties minerālūdeni, ir svarīgi pievērst uzmanību tā sastāvam – to mineralizācijas pakāpe var variēt no 0.01 līdz pat 14 g/l. Ūdens mineralizāciju nosaka dažādas tajā izšķīdušās minerālvielas, savukārt mineralizācijas pakāpi – sausne.

Ūdeni ar augstu mineralizācijas pakāpi nedrīkst dzert neierobežoti, jo tā lielais minerālsāļu saturs var negatīvi ietekmēt organismu.

Dabīgais minerālūdens VENDEN ir ar zemu mineralizācijas pakāpi un optimālu minerālu kombināciju, tāpēc tas ir drošs lietošanai ikdienā bez ierobežojumiem jebkurā vecumā, kā arī grūtniecības un krūts barošanas laikā, turklāt tas piemērots arī zīdaiņu pārtikas pagatavošanai.

VENDEN dabīgā minerālūdens būtiskākās sastāvdaļas ir:

 
Noskaties video un gūsti ieskatu, kāds ir dabīgā minerālūdens VENDEN ceļš no ieguves vietas līdz veikala plauktam:

Dabīgā minerālūdens VENDEN apbalvojumi

Dabīgā minerālūdens VENDEN lielisko garšu un augsto kvalitāti novērtē gan pircēji, gan eksperti:

Izvēlieties savus iecienītākos dzērienus vai izmēģiniet ko jaunu!

Mūsu dabīgais minerālūdens ir lieliski piemērots lietošanai ikdienā – baudiet to mājās, darba vietā un ņemiet līdzi savās ikdienas gaitās! Savukārt uz tā bāzes veidotie dzērieni ar dabīgiem aromātiem izcili iederēsies svētku reizēs.

Atgriezties uz www.venden.lv