Gāzēts dabīgais minerālūdens VENDEN ir pirmais Latvijā ražotais dabīgais minerālūdens un pirmais Baltijā ražotais gāzēts dabīgais minerālūdens, kas ieguvis prestižo International Taste Institute Superior Taste Award zvaigžņu sertifikātu!

International Taste Institute žūrijas sastāvā ir vairāk nekā 200 profesionālu neatkarīgu garšas ekspertu no vairāk nekā 20 valstīm, kuri ir atpazīstamāko šefpavāru un sommeljeru apvienību biedri. Papildus tam, katrs žūrijas loceklis tiek rūpīgi izvēlēts, balstoties uz savu degustācijas pieredzi – tos īpaši izcēluši šefpavāru un sommeljeru konkursi vai tādas nozares augstākās iestādes kā Le Guide Michelin un Gault & Millau.

Vadošo ekspertu kopvērtējumā gāzēts dabīgais minerālūdens VENDEN ieguva

"Viegls un atsvaidzinošs ūdens ar patīkamu struktūru un ar nedaudz jūtamu sāļumu pēcgaršā. Aromāti ir tīri un eleganti."

Kādi ir vērtēšanas kritēriji?

Katrs produkts tiek izvērtēts saskaņā ar 5 starptautiskajiem Hedoniskās sensorās analīzes kritērijiem atbilstoši AFNOR XP V096A standartiem – pirmais iespaids, vizuālais izskats, aromāts, garša, tekstūra (pārtikas produktiem) vai pēcgarša (dzērieniem).

Kā notiek produktu vērtēšana?

Lai nodrošinātu patiesi objektīvus vērtējumus, degustācijas tiek veiktas pilnīgā klusumā, produkta iepakojumu un zīmolu neredzot. Žūrijas locekļiem nav atļauts izteikt subjektīvus vai nepatiesus spriedumus, katrs individuāli sniedz pārdomātas atsauksmes un padomus produkta uzlabošanai, balstoties uz to ilggadējo pieredzi attiecībā uz produktu garšas izvērtēšanu.

Produktu paraugus savā starpā nekad nesalīdzina, tos vienmēr novērtē, pamatojoties uz to individuālajiem raksturlielumiem. International Taste Institute eksperti, šefpavāri un sommeljeri zina tikai produkta kategoriju, kuru vērtē. Ūdens un citu pārtikas produktu un dzērienu paraugi žūrijai tiek sagatavoti un pasniegti vienādi – dabiskajā apgaismojumā no caurspīdīgiem vai baltiem traukiem, nodrošinot konsekventu analīzes procesu. Un to servēšanas process notiek atbilstoši striktam protokolam.

Tāpat International Taste Institute sadarbojas ar akreditētām laboratorijām, lai testētu produktu ķīmiskās un fizikālās sastāvdaļas, tā pārliecinoties, ka parauga kvalitāte atbilst patērētājam pieejamajai produkta kvalitātei.

Atgriezties uz www.venden.lv