VENDEN – IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 oficiālais partneris!

VENDEN jau daudzus gadus atbalsta aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un sportu, tāpēc lepojamies, ka šogad esam kļuvuši par partneri vienam no nozīmīgākajiem notikumiem sportā – 2021. gada Pasaules čempionātam hokejā, kas ar 16 valstsvienību dalību šogad notiek Latvijā, mūsu galvaspilsētā Rīgā. Mēs esam pārliecināti, ka šāda mēroga pasākums ne tikai iepriecina hokeja fanus, bet arī ir kļuvis par lielisku stimulu jauniem sasniegumiem, bērniem un jauniešiem dažādos sporta veidos.

Visu laiku – gan pirms spēļu sākuma, gan sacensību laikā mēs nodrošinam mūsu izlasi, ārvalstu komandas un pasākuma organizatorus ar VENDEN avota ūdeni un dabīgo minerālūdeni.
 

Limitētas sērijas VENDEN Sport

Sajūti lielā sporta enerģiju savās rokās! Maija vidū veikalu plauktos pieejama VENDEN Sport 750 ml pudele ar speciāli šim nozīmīgajam notikumam izstrādātu dizainu. Pudeles priekšpusē Tu atradīsi oficiālo talismanu – ezi Spaikiju, bet aizmugurē – 2021. gada pasaules čempionāta oficiālo emblēmu.

VENDEN Sport pudeles forma un tās vāciņš ir speciāli veidoti tā, lai to būtu ērti izmantot pastaigās un sporta nodarbību laikā, tāpēc ņem to līdzi un atbalsti Latvijas izlasi!

VENDEN prognožu spēles noteikumi

Kā tiek noteikti uzvarētāji?

Katrā prognožu spēlē dalībnieki piedalās ne vairāk kā 3 reizes. Starp tiem, kas iesniedza pareizās atbildes, par uzvarētājiem atzīti tie dalībnieki, kuru pareizās prognozes iesniegtas pirmās. Ja neviens neiesniedz pareizu atbildi, tad tiek atlasītas prognozes, kas ir vistuvāk pareizajam rezultātam.

Katrā posmā tiek noteikti 3 uzvarētāji, kuri iesniedza visprecīzākās atbildes.

Uzvarētāju saraksts tiek publicēts mājas lapā www.venden.lv. Ar visiem uzvarētājiem sazināmies personīgi pa kontakttālruni vai e-pastu, kas tiks norādīts pieteikuma formā.