Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

Atbalsts VENDEN

ATBALSTS

Atbalsts sportam, izglītībai, mākslai un mūzikai vienmēr ir bijusi uzņēmuma VENDEN prioritāte.

SPORTS:

Jau vairāk kā divdesmit gadus ar VENDEN dabīgo ūdeni tiek nodrošināti Latvijas spēcīgākie, izcilākie sportisti un komandas- hokejisti, basketbolisti, futbolisti, handbolisti, tenisisti, volejbolisti, regbisti, vieglatlēti. Pēdējos gados esam kļuvuši par partneriem un draugiem dažādos maratonos, tādējādi atbalstot un veicinot aktīvu dzīvesveidu. Mēs esam lepni, ka VENDEN dabīgais ūdens ir neatņemama sportistu ikdienas sastāvdaļa.

IZGLĪTĪBA:

Uzņēmums VENDEN iesaistās vispārizglītojošo skolu projektos, kas saistīti ar veselīgu dzīvesveidu, veselīgu pārtiku un dabas aizsardzību. Kopīgās diskusijās ar bērniem, palīdzam veidot viņu izpratni par Latvijas dabas vērtībām, iepazīstinām ar dabīgā ūdens ceļu līdz patērētājam, mācām rūpēties par savu veselību. Katru gadu Ēnu dienās aicinām ciemos skolēnus no visas Latvijas, dodot iespēju iepazīt un sekot gan VENDEN autovadītāja ikdienai, ražošanas procesiem, gan arī pārdošanas komandas un uzņēmuma vadītāja ikdienai.

MĀKSLA UN MŪZIKA:

Pateicoties veiksmīgajai sadarbībai ar vienu no vadošajām Latvijas mūzikas izdevēj kompānijām Mikrofona Ieraksti, mēs rūpējamies, lai koncertos ikviens mūziķis un dziedātājs veldzētos ar VENDEN dabīgo ūdeni. Kopā dziedam gan Mikrofona ieraksti Gada balvā, Laimas Vaikules koncertos, BIGBANK Latvijas pērles vasaras festivālā, Mārtiņa Freimaņa piemiņai veltītos pasākumos, kā arī citos, tikpat spilgtos un emocijām bagātos koncertos, kopā ar Latvijas labākajiem mūziķiem.