Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

Uzņēmums VENDEN

VENDEN DARBĪBAS RAKSTUROJUMS

Uzņēmums VENDEN dibināts 1997. gadā, tā pamatdarbības veids ir avota ūdens un dabīgā minerālūdens ražošana, ūdens lietošanas iekārtu noma, kafijas un saistīto produktu tirdzniecība, kā arī kafijas iekārtu noma. Tas jau vairāk kā divdesmit gadus darbojas 18.9 litru ūdens biznesā un ir tirgus līderis šajā ūdens nozares segmentā. VENDEN ir ģimenes veidots Latvijas uzņēmums, tam nav ārvalstu investoru, tas nav kāda liela pasaules koncerna uzņēmums.

Sākotnēji VENDEN piegādāja klientiem avota ūdeni tikai 18.9 l pudelēs, ražošanas jaudas bija nelielas, kā arī lielākā daļa no ražošanas procesiem bija atkarīga no cilvēkresursiem. Savukārt, 2008. gadā, veiksmīgi izmantojot Eiropas struktūrfondu finanšu atbalstu, tika modernizēta ražotne, uzstādīta jauna, jaudīga ūdens pildīšanas un pudeļu mazgāšanas līnija, kuras jauda sasniedz vairāk nekā 1200 pudeļu pilnīgu apstrādi stundā. Vēl viens no ražotnes modernizācijas mērķiem bija maksimāli izslēgt ražotnes darbinieku fizisko noslogotību, tādējādi tika robotizēta produkcijas pārvietošana no līnijas uz transporta konteineriem. Visas šīs investīcijas gan nodrošināja pieaugošā produkcijas pieprasījuma izpildi, uzlaboja ražošanas efektivitāti un samazināja izmaksas, gan arī ļāva uzņēmumam konkurences tirgū stabili izvirzīties līdera pozīcijās.

2010. gadā uzņēmums VENDEN paplašināja produkcijas klāstu, turpinot pieturēties pie vīzijā definētajām pamatvērtībām par dabīgo produktu ražošanu, un sāka ražot arī dabīgo minerālūdeni mazāka tilpuma PET un vēlāk arī stikla pudelēs. Šis stratēģiskais solis arī prasīja lielas finanšu investīcijas, tomēr mērķis attaisnojās, jo Latvijā dabīgā ūdens ražotāju ir ļoti maz, savukārt, patērētāju pieprasījums pēc dabīgiem, vietējiem produktiem ir vēl joprojām pieaugošs, līdz ar to noieta tirgus tendences ir perspektīvas.

Jau sākotnēji uzņēmuma VENDEN viens no galvenajiem mērķiem bija kļūt par vadošo dabīgā ūdens ražotāju un piegādātāju Latvijā, mērķtiecīgi ieguldot finanšu līdzekļus attīstībā, piesaistot un apmācot zinošus, lojālus darbiniekus, efektīvi izmantojot esošos resursus un, nodrošinot labāko servisu nozarē, uzņēmums jau vairākus gadus ir neapstrīdams tirgus līderis 18.9 l ūdens biznesā. Uz doto brīdi uzņēmumam ir vairāk kā trīsdesmit tūkstoši piegādes vietas visā Latvijas teritorijā.