Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

KAFIJA

Nav noslēpums, ka ikvienam klientam ir ne tikai svarīgi iegādāties kvalitatīvas preces, saņemt tās laikā, bet svarīgs ir arī serviss, apkalpošanas kultūra, pozitīva komunikācija ar piegādātāju, kurš spēs saprast no pusvārda un neliks vilties.
Šobrīd, strauji attīstoties kafijas biznesam, esam izveidojuši VENDEN Kafijas servisa komandu, kas maksimāli īsā laikā reaģē uz klientu pieprasījumiem, kas saistīti ar kafijas iekārtu apkopi, remontu un labākās kafijas garšas nodrošināšanu ikvienam klientam.
KAFIJAS SERVISS
Vairākus gadus strādājot kopā ar pasaules slavenāko kafijas zīmolu pārstāvjiem, mācoties un stažējoties Itālijas un Vācijas labākajās kafijas rūpnīcās, esam apguvuši kafijas biznesa vissīkākās nianses, tāpēc droši varam ikvienam sniegt izsmeļošu informāciju par:
MĒS ZINĀM, KO DARĪT JA:
Pēkšņi kafijas iekārta ir nolēmusi piešķirt sev brīvdienas un kategoriski atsakās darboties visnepiemērotākajā brīdī;
Jau no attāluma redzams, ka kafijas iekārtai ļoti noderētu kārtīga SPA procedūra;
Biroja vadītāja vēlas papļāpāt par kafijas dzērienu niansēm ar foršākajiem un zinošākajiem VENDEN Kafijas servisa čaļiem;
Šefam vairs negaršo viņa iecienītā kafija;
Kafijas iekārta pēkšņi ir nolēmusi kļūt par upi, appludinot biroja vadītājas tikko atnestās biezpienmaizītes;
Jūsu uzņēmuma darbinieki ir gatavi pāriet nākamajā līmenī,- netērēt laiku niekiem, bet saņemt vienotu kafijas un VENDEN ūdens iekārtas pieslēguma risinājumu;
Kafijas iekārtas displejā parādījies kodēts uzraksts, ko iztulkot nav pa spēkam pat viserudītākajam ofisa darbiniekam;
Papildus ierastajām skaņām, rodas sajūta, ka kafijas iekārta nolēmusi transformēties par reaktīvo lidmašīnu;
Jūsu iepriekšējais kafijas iekārtas apkalpotājs ir aizmirsis ceļu uz Jūsu ofisu un atstājis kafijas iekārtu likteņa varā.
KAFIJAS LABĀS ĪPAŠĪBAS:
  • Antihistamīna iedarbība. Tā mazina nepatīkamas alerģiskas reakcijas;
  • Labs antidepresants;
  • Kavē vēža šūnu augšanu;
  • Stimulē fizisko aktivitāti, paaugstina garīgās darba spējas,kā arī saīsina reakcijas laiku;
  • Satur P vitamīnu, kas nostiprina asinsvadu sieniņas (tase kafijas satur aptuveni 20% no diennaktī nepieciešamā P vitamīna daudzuma);
  • Spēj normalizēt pazeminātu asinsspiedienu.
Kafijas vēsture:
Ir neskaitāmas leģendas par to, kā atklāja kafiju. Viena no vecākajām leģendām vēsta par kazu ganu Kaldi no Etiopijas. Viņš bija ievērojis, ka apēdot kāda krūma ogas, viņa kazas kļūst īpaši dzīvīgas. Vēlāk šīs ogas esot nogaršojuši mūki. Viņi , sajūtot to rūgto garšu, ļoti vīlās un iemeta ogas krāsnī. Pēc neilga brīža viņi sajuta brīnišķīgu aromātu. Mūki pagatavoja no grauzdētajām ogām dzērienu, kas viņiem palīdzēja uzturēt možu garu gandrīz visu nakti, tāpēc vēlāk šo dzērienu uzskatīja par Dieva dāvanu.
Kur un kā aug kafija:
Kafija aug tropiskajā klimata joslā, jo tai ir svarīgs gan mitrais gaiss un tropiem raksturīgās biežās lietusgāzes, gan arī gaisa temperatūra, kas vidēji ir virs + 20° c dienā, bet naktīs tā nenoslīd zem 0 °c atzīmes. Kafija tiek audzēta vairāk kā 70 valstīs. Vadošās audzētājvalstis ir Brazīlija, Vjetnama, Kolumbija, Indonēzija un Indija, kuras saražo 70% no visas kafijas pasaulē. Kafijas tirdzniecība ir gan ekonomiski, gan sociāli ļoti nozīmīga daudzās attīstības valstīs. Aptuveni 25 miljoni cilvēku nopelna iztiku audzējot kafiju.

Mūsdienās pārsvarā tiek audzētas divas kafijas šķirnes – arabika un robusta. Arabika, pateicoties tās maigajām un izsmalcinātajām garšas niansēm, ir iecienītākā kafijas šķirne pasaulē, savukārt, robustu, kurai raksturīga, stipra, noturīga, rūgtena garša, iecienījuši Espresso kafijas cienītāji. Kafijas krūms var izaugt līdz pat 10 metru augstumam, bet parasti kafijas plantācijās un audzētavās tā augstums tiek ierobežots, lai atvieglotu ražas ievākšanu. Kafijas augs ražu sāk ienest 2-4 gadu vecumā un no viena krūma var iegūt 400-1500 gramu kafijas.
KAFIJAS GIDS
GARDAS KAFIJAS PAGATAVOŠANĀ PATS SVARĪGĀKAIS IR ŪDENS!

Ūdens kvalitāte būtiski ietekmē kafijas garšas pilnību, jo kafijas sastāvā 98 procenti ir ūdens, tas nozīmē, ka nevainojamas kafijas pagatavošanā ļoti liela nozīme ir svaigam ūdenim.

Daudzi kafijas cienītāji joprojām velta lielus pūliņus interesantu šķirņu pupiņu sagādei, meklē aromātiskākos grauzdējumus un pasūta sezonas īpašos piedāvājumus, tomēr pieļauj lielu kļūdu pirms paša finiša, uzlejot šim dārgumam ūdeni no krāna.

LASĪT VAIRĀk

VENDEN piedāvāto kafijas pupiņu sortiments ir izveidots ļoti daudzveidīgs, aptverot kafijas veidus un garšas no visas pasaules atzītākajiem un labākajiem kafijas pupiņu ražotājiem.
BEZMAKSAS PIEGĀDE
PIEGĀDE 5/6 DIENAS NEDĒĻĀ
PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ
IEKĀRTU TEHNISKĀS EKSPERTĪZES
DEGUSTĀCIJAS, PREZENTĀCIJAS