Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
+37167344444 LV
Zvaniet mums

AVOTA ŪDENS

Kur iegūst:

Avota ūdeni iegūst no Mežuļu avota, kas ir Dukuļu avotu grupas atzars un tas atrodas vienā no augstākajām un tīrākajām vietām Latvijā – Vidzemes augstienē, Gaujas Nacionālajā parkā, Kocēnu novadā.

VENDEN Mežavots ir unikāls dabas veidojums, jo tā ūdens izplūst virszemē caur tīru kvarca smilšu iegulām, tādējādi dabīgā veidā attīroties, kā arī kvarca smiltis veido dabīgo filtru, kas ūdeni padara dabīgi mīkstu.

Vienreizējās lietošanas korķu izmantošana garantē produkta autentiskumu.
Dabīgi mīksts avota ūdens
Dabīgi mīksts avota ūdens
2016. gadā avota ūdens “VENDEN Mežavots” un dabīgais minerālūdens VENDEN tika pievienoti Zaļās karotītes produktu saimei.

Kādi dokumenti apliecina:

Avotam ir piešķirta Valsts Ģeoloģijas dienestā akceptēta avota “Mežuļi” pase, tajā ir norādīta būtiskākā informācija par avotu,-atrašanās vieta, ģeogrāfiskās koordinātes, pirmās oficiālās ziņas par avotu, informācija par avota debitu (ūdens litru skaitu sekundē), kā arī informācija par aizsargjoslām un ūdens ieguvei nepieciešanās kaptāžas iekārtas tehniskā shēma...

 
Būtiskākās sastāvdaļas:
sausne
0.06 – 0.15 g/l
HCO3- (Hidrogēnkarbonāti)
30- 90 mg/l
SO42- (Sulfāti)
10- 25 mg/l
Cl- (Hlorīdi)
3- 20mg/l
Ca2+ (Kalcijs)
10-30 mg/l
Mg2+ (Magnijs)
2-10 mg/l
Na+ (Nātrijs)
1 - 5 mg/l
K+ (Kālijs)
<1 - 3mg/l
pH
6.0 – 7.1
Kopējā cietība ir no 0.8 - 2.00 mg - ekv/l, jeb pēc zemāk
minētās mērvienības 0.4 - 1 mmol/l
Kopējā dzelzs saturs <0.1 mg/l
Kāds tilpums:
Avota ūdens VENDEN Mežavots tiek pildīts 18.9l un 11l polikarbonāta pudelēs.
Klasifikācija:
Vadoties pēc Dabas resursu nodokļa likumā noteiktās klasifikācijas, avota ūdens VENDEN Mežavots atbilst augstākās vērtības pazemes ūdeņiem pēc visiem rādītājiem – ūdens ar ļoti zemu cietību un dzelzs saturu.

VIDEO
PAR RAŽOŠANAS
PROCESU

RAŽOŠANAS PROCESS

Ražošanas procesa pirmais solis ir no klientiem atgrieztajām VENDEN pudelēm veiktā vizuālā un organoleptiskā pārbaude (izmantojot cilvēka maņas).

VIDEO
PAR RAŽOŠANAS
PROCESU

RAŽOŠANAS PROCESS

Kad veikta organoleptiskā pārbaude, pudeles nonāk ārējā pudeļu apmazgātājā, kur ar tīru ūdeni un mehāniskām birstēm no ārpuses tiek apmazgātas un padotas uz hermētiskuma pārbaudes iekārtu. Tajā notiek pudeles veseluma pārbaude. Visas pudeles, kas testu neiztur, automātiski tiek izbrāķētas.

VIDEO
PAR RAŽOŠANAS
PROCESU

RAŽOŠANAS PROCESS

Rūpīgi pārbaudītās pudeles tiek nogādātas mazgājamā mašīnā, kur notiek pudeļu automātiskā skalošana, mazgāšana, skalošana, dezinfekcija un gala skalošana. Mazgājamā mašīna ir aprīkota ar “hidrojet” sistēmu, t.i., ierīci, kas tiek ievadīta tieši pudeles iekšienē un darbojas ar ļoti lielu spiedienu un rotāciju, veicot ļoti kvalitatīvu mazgāšanas un skalošanas procesu.

VIDEO
PAR RAŽOŠANAS
PROCESU

RAŽOŠANAS PROCESS

Kad pudeles kārtīgi izmazgātas, tās nogādā pildāmajā iekārtā, kur tās tiek piepildītas  ar mehāniski izfiltrēto avota ūdeni.

VIDEO
PAR RAŽOŠANAS
PROCESU

RAŽOŠANAS PROCESS

Tālāk pudeles nonāk korķējamā iekārtā, kur automātiski tiek aizkorķētas. Ražošanas procesa laikā korķi tiek uzglabāti tvertnē un ar korķu elevatora palīdzību tiek padoti uz korķētāju. Lai nepieļautu produkta piesārņojumu, tvertne ir  aprīkota ar UV lampu.

VIDEO
PAR RAŽOŠANAS
PROCESU

RAŽOŠANAS PROCESS

Uzpildītās un aizkorķētās pudeles nonāk pie marķējamās iekārtas. Marķēšanas iekārta uzpūš uz katras pudeles korķa realizācijas termiņa datumu un ražošanas laiku. Ņemot vērā avota ūdens ķīmiskās un mikrobioloģiskās īpatnības, lietošanai tas paredzēts trīs mēnešus.

VIDEO
PAR RAŽOŠANAS
PROCESU

RAŽOŠANAS PROCESS

Uzpildītās un aizkorķētās pudeles tiek pārbaudītas vizuāli, lai pārliecinātos par produkcijas un aizkorķēšanas kvalitāti. Pēc vizuālās pārbaudes pudeles korķim automātiski tiek uzlikta caurspīdīga uzmava un pudele tiek padota uz siltuma tuneli, kur notiek uzmavas saraušanās, veidojot pudeles kakliņa un korķa drošības izolāciju.

VIDEO
PAR RAŽOŠANAS
PROCESU

Kad pudeles nomarķētas un pārbaudītas, tās maksimāli īsā laikā tiek nogādātas patērētājiem.

Sertifikāti

VENDEN ražošanas procesu uzrauga Pārtikas un veterinārais dienests. Kopš 2011. gada VENDEN ražotne ir sertificēta atbilstoši ISO 22000 : 2005 standarta “Pārtikas drošības pārvaldības sistēma” prasībām. Uzņēmumā ir kvalitātes kontroles laboratorija, kura arī tiek vērtēta atbilstoši ISO 22000 : 2005 prasībām. Dabīgā minerālūdens VENDEN kā arī avota ūdens VENDEN Mežavots ieguve un ražošana ir sertificēta Latvijas Sertifikācijas Centrā.

Noderīga informācija par dabīgo ūdeni:

Dabiskas izcelsmes ūdeņi ir līdz šim populārākā izvēle Eiropas Savienībā: dabīgā minerālūdens un avota ūdens patēriņš kopā veido 97% no kopējā tirgus apjoma;

Jo augstāka mineralizācija ūdenī, jo sāļāka ir tā garša;

Paaugstinātas mineralizācijas minerālūdeni jālieto ierobežotā daudzumā, tie nav piemēroti bērniem, kuri jaunāki par septiņiem gadiem;

Uz minerālūdens pudeles etiķetes ražotājam ir obligāti jānorāda ieguves vieta un būtiskākās ūdens sastāvdaļas;

Dabīgais minerālūdens paredzēts lietošanai uzturā dabīgā, neapstrādātā veidā;

Pasaules slavenāko dabīgo minerālūdeņu izcelsme vienmēr saistīta ar kalniem, jo tur gaiss un ūdens vienmēr ir bijis tīrāks.

KO DARĀM TĀLĀK?

KĻŪT PAR VENDEN KLIENTU
BEZMAKSAS PIEGĀDE
PIEGĀDE 5/6 DIENAS NEDĒĻĀ
PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ
IEKĀRTU APKOPE UN SERVISS
DEGUSTĀCIJAS, PREZENTĀCIJAS