Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

Labākā ūdens piegāde VENDEN

KĀPĒC VENDEN?
Stāsta VENDEN izpilddirektors Aldis Škutāns

Nekad iepriekš nebiju domājis, ka ūdens nozare var būt tik daudzveidīga, interesanta un aizraujoša, bet tajā pašā laikā tik sarežģīta. Es uzaugu laukos, Latgales pusē ar akas ūdeni, bezrūpīgām vasaras peldēm Līksnas ezerā un kārtīgu sestdienas pēršanos pirtī. Ja man kāds bērnībā būtu teicis, ka kādreiz vadīšu uzņēmumu, kas pārdod ūdeni, noteikti būtu smējies, līdz sirds dziļumiem smējies par tādu muļķīgu joku, jo kurš gan pērk ūdeni, ja tas vienmēr ir bijis visapkārt, nekad tā nav trūcis, nekad par to nav bijis jāmaksā. Toreiz jau visi puikas sapņoja par kosmosu, vēlējās vadīt vilcienus un kuģus, būvēt tiltus.

Tomēr, redz kā dzīvē notiek, nu jau vairākus gadus esmu saistīts ar uzņēmumu VENDEN. Uzsākot vadīt šo uzņēmumu, iepriekšējā profesionālā pieredze ražošanas uzņēmumos būtiski man palīdzēja saprast to, cik svarīgi ir investēt attīstībā un cik nozīmīga ir augstākās kvalitātes latiņas noturēšana biznesa ilgtspējai. Klienti šodien ir zinoši, uzņēmums nedrīkst pievilt viņu uzticību un cerēt, ka tas neietekmēs turpmāko sadarbību, Latvijas ūdens nozare ir ļoti piesātināta, katra kļūda uzņēmumam var maksāt dārgi. Diemžēl patērētājiem vēl joprojām cena ir noteicošais faktors ūdens izvēlei, maz sabiedrībā tiek diskutēts par kvalitatīva ūdens kritērijiem, par būtiskām atšķirībām starp dzeramo ūdeni un dabīgu ūdeni, par produkta marķējumu, likumdošanas normām. Uzskatu, ka tā lielā mērā ir apzināta pasivitāte gan no vadošo dzeramā ūdens ražotāju, gan arī vadošo veikalu ķēžu puses, tādejādi nevēloties zaudēt pārdošanas apjomus un peļņu.

Uzņēmums VENDEN var lepoties ar pēdējos gados sasniegto, gan jaunu produktu un pakalpojumu jomā, gan kvalitātes un servisa attīstības jomā. Klientiem tiek piedāvātas jaunākās paaudzes ūdens lietošanas iekārtas ar skārienjūtīgu displeju, būtiski zemāku elektroenerģijas patēriņu un patentētu sterilizācijas sistēmu. Esam ieviesuši un ikdienā uzturam pārtikas kvalitātes drošības sistēmu, saņēmuši ISO 22000 sertifikātu, kā arī NATO atzinumu, ka VENDEN ražotne un produkti atbilst augstākajām kvalitātes prasībām. Strauji attīstās kafijas bizness, uzņēmuma apgrozījums 2019. gadā sasniedza vairāk kā trīspadsmit miljonus eiro. Likviditātes un rentabilitātes rādītāji uzņēmumam ir ļoti augsti.

Tomēr es esmu no tiem cilvēkiem, kurš vienmēr ir kādas jaunas idejas meklējumos, kam nepietiek ar jau sasniegto, racionālā, intuitīvā un emocionālā domāšana liek soli pa solim tuvoties mērķim. Protams, svarīgs ir gan komandas, gan ģimenes atbalsts. Manā ģimenē aug divi mazi puikas, kuri jau no mazotnes ir radināti dzert ūdeni vai pašu svaigi spiestas sulas, nevis pārsaldinātās limonādes. Ikdienā “cīnoties” ar sasistām krūzēm, pus izdzertām pudelēm, pielietu mašīnu, radās ideja par to, ka nepieciešams produkts, kas būtu domāts tieši bērniem un pusaudžiem. Produkts, ko bērniem būtu ērti lietot, kas būtu atraktīvs un pats galvenais,- veselīgs.

Beidzot ir piepildījies viens no maniem mazajiem sapņiem, VENDEN ir radījis produktus, kas ir spējuši pozitīvi ietekmēt jauniešu izvēli, kas lielai daļai nu jau ir pirmā izvēle ikdienā un sporta nodarbībās. Redzam un priecājamies, ka mācību iestādes, sporta organizācijas un vecāki novērtē un atbalsta VENDEN centienus veicināt veselīgu dzīvesveidu, jo, ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, strauji palielinās bērnu skaits, kuriem ir dažādas veselības problēmas,- gan liekais svars, cukura diabēts, gan stājas traucējumi, kas laika gaitā izraisa smagas saslimšanas.

Strādājot uzņēmumā VENDEN un vadot profesionāļu komandu, ir viegli būt savas zemes patriotam,- Tu strādā Latvijas uzņēmumā, Tu piegādā klientiem Latvijas dabas radītu brīnumu, kas var droši konkurēt ar pasaules slavenāko zīmolu ūdeņiem, Tu lepojies ar modernāko ražotni, tās iespējām, Tu lepojies ar to, ka tik daudz klientu jau daudzus gadus ir uzticīgi uzņēmumam, lepojies, ka vari idejas realizēt dzīvē un tās novērtē Latvijas iedzīvotāji. Kāds varbūt teiks,- tas taču ir tikai ūdens, bet es saku,- tas ir īpašs ūdens, tas ir labākais ūdens Latvijā,- VENDEN ūdens!

Stāsta VENDEN Tirdzniecības daļas darbinieki:

Latvija ir maza, bet īpaša valsts, ar bagātu vēsturi, gudriem, talantīgiem un stipriem cilvēkiem, valsts ar unikālu dabu un tās vērtībām, kuras mums ir iespēja izmantot ikdienā. Mēs, VENDEN komanda, jau kopš darbības uzsākšanas, ar patiesu cieņu, mīlestību un atbildību esam rūpējušies un rūpējamies par tām dabas bagātībām, kuras ikdienā izmantojam, lai piegādātu saviem klientiem labākos, dabas radītos produktus.

Varam jau sev teikt, ka ūdens ir tikai ūdens un nav īpašas nozīmes, kādu ūdeni ikdienā lietojam, tomēr patiesībā jau sen mūsu uzticamie klienti ir pierādījuši to, ka ir svarīga ūdens izcelsme, kvalitāte un serviss. Mēs taču reizēm dusmojamies, ja pa krānu tek rūsains ūdens, uztraucamies, ka jūtam hlora klātbūtni ūdenī spēcīgāk, kā citas reizes, raizējamies, ja atkal kāda no sadzīves ierīcēm ir aizkaļķojusies vai dusmojamies uz sevi, ja “kāds” mājās izdzēris Jūsu iecienīto ūdeni, bet nav nopircis vietā. It kā jau tie visi ir tādi ikdienas sīkumi, tomēr tie mēdz uzrasties visnepiemērotākajos brīžos, kad nebūt nevēlamies vai nav laika par to domāt.

Jūs droši vien jautāsiet, kāpēc tieši VENDEN ūdens būtu labākā izvēle? Mēs ar patiesu lepnumu atbildēsim, ka iemesli patiesībā ir vairāki. Pirmkārt, VENDEN dabīgais avota ūdens ir unikāls ar tā sastāvu, kvarca smilšu slānis, caur kuru tek dzidravots, paveic neiedomājamu darbu, atbrīvojot avota ūdeni no dzelzs un kaļķa, padarot to mīkstu ar optimālu minerālvielu saturu. Avota ūdens nesatur konservantus, tas lietojams bez ierobežojuma. Otrkārt, dabīgā minerālūdens VENDEN dzimtā pilsēta ir Cēsis, kura nekad nav bijusi kā rūpnieciskais centrs, bet jau vairākus gadsimtus tajā savu darbību ir izvērsušas dažādas ārstniecības un atpūtas iestādes, tādējādi Cēsīs un tās apkārtnē ir līdz šodienai saglabājusies ekoloģiski tīra vide. Treškārt, dabīgā avota ūdens un minerālūdens ieguves vietas atrodas Vidzemes augstienē, kuras vidējais augstums ir no 200 līdz 300 metriem virs jūras līmeņa un mēs jau visi zinām, ka kalnos gan gaiss, gan ūdens vienmēr ir tīrāks. Ceturtkārt, mēs esam Latvijas uzņēmums, kurš pašu spēkiem vienmēr ir domājis par attīstību, gan ražošanā un jaunu produktu izveidē, gan loģistikā un klientu apkalpošanā. Un visbeidzot, mēs vienkārši esam lieliska, gudra un stipra komanda, kura lepojas ar VENDEN vārdu un līdz sirds dziļumiem tic, ka nav Latvijā labāka ūdens par VENDEN avota ūdeni un dabīgo minerālūdeni VENDEN.