Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
+37167344444 LV
Zvaniet mums

ZIŅAS

Kā izveidot ieradumu ik dienu uzņemt pietiekami daudz ūdens? 

Cilvēka veselību ietekmē dažādi fizikālie, psihoemocionālie un vides faktori, ikdienas uzturs un aktivitātes līmenis, ģenētika, ieradumi un laiks. Tomēr, lai arī daudzus no šiem faktoriem mēs ietekmēt nevaram, ūdens lietošana ikdienā pietiekamā daudzumā ir pavisam vienkārša un viegli īstenojama darbība, kas noteikti atstāj arī pozitīvu ietekmi uz veselību.

lasīt vairāk

Pētījums: kafijas baudīšana uzlabo garastāvokli, esot darba vietā

Kopš 17. gadsimtā kafijas dzeršanas kultūra sasniedza Eiropu, tā kļuvusi par teju neatņemamu dienas sastāvdaļu lielai daļai sabiedrības. Kafija ir ar mums no rītiem, kad cenšamies pamosties un sagatavoties dienai, tā mūs pavada nozīmīgos darbos, sarunās un arī sirsnīgās tikšanās reizēs ar draugiem. Bet kādi ir Latvijas iedzīvotāju ieradumi un uzskati attiecībā pret kafijas dzeršanu ikdienā?

lasīt vairāk

VENDEN DĀVINA LAUKU KĻAVAS JELGAVAS PILSĒTAI!

Maija beigās Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs VENDEN turpināja aizsākto akciju, stādot kokus Lielupes promenādē Jelgavā. Šāds dāvinājums kādai no Latvijas pilsētām ir tradīcija, ko VENDEN uzsāka jau pirms 4 gadiem, katru gadu publiskā balsojuma rezultātā izvēloties kādu no pilsētām, kurā atrodas VENDEN filiāle.

lasīt vairāk

VENDEN – 2023. gada IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā Oficiālais Partneris

Mēs, VENDEN, atbalstām aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un sportu, tāpēc esam ļoti priecīgi un pagodināti, ka jau otro reizi varējām būt IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā Oficiālais Partneris. Visu čempionāta laiku – gan pirms spēļu sākuma, gan sacensību laikā – mēs nodrošinājām Latvijas izlasi, ārvalstu komandas un pasākuma organizatorus ar avota ūdeni VENDEN “Mežavots” un dabīgo minerālūdeni VENDEN.

lasīt vairāk

NOSLĒDZIES VENDEN 2023. GADA BĒRNU ZĪMĒJUMU KONKURSS “ŪDENS MŪSU PASAULĒ”

Noslēdzies VENDEN organizētais bērnu zīmējumu konkurss “Ūdens mūsu pasaulē”, kas norisinājās šī gada martā. Šogad konkursam palielināts ne tikai uzvarētāju skaits, bet arī balvu fonds, tam kopumā sasniedzot 6000 eiro. Par šo summu izglītības iestādēm, kurās mācās uzvarētāji, būs iespēja papildināt savu sporta inventāru vai izglītības procesam nepieciešamos materiālus. Uzvarētājus noteica ne tikai publiskais balsojums, bet arī neatkarīgas mākslinieciskās žūrijas vērtējums.

lasīt vairāk