Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

Intervija ar Latvijas Universitātes Botāniskā dārza direktoru Uldi Kondratoviču un Latvijas Universitātes fonda izpilddirektori Lailu Kundziņu.

Esam priecīgi paziņot, ka VENDEN ir uzsācis ciešu sadarbību ar Latvijas Universitātes (LU) Botānisko dārzu un būs tā informatīvais partneris 2022.

lasīt vairāk

Intervija ar forums “Līdere” radītāju Solvitu Kabakovu.

Septembrī norisinājās jau ceturtais izaugsmes un iedvesmas forums “Līdere” un VENDEN bija prieks un gandarījums šajā gadā būt kā pasākuma atbalstītājam, nodrošinot apmeklētājas ar dabīgu minerālūdeni visas dienas garumā.

lasīt vairāk

SARUNA AR ALEKSANDRU SAMOILOVU

Vai zināji, ka Aleksandram Samoilovam ar Jāni Šmēdiņu bija konkurentu attiecības un viņi savā starpā nesarunājās? Kopā spēlēt kā pāriniekiem lēmumu pieņēma viņu tēvi “vecāku” sapulcē. Kā šis ceļš tālāk izvērsās viņa sporta karjerā? Kādēļ Aleksandrs Samoilovs nekļuva par ārstu, bet par profesionālu pludmales volejbolistu?

lasīt vairāk

Intervija ar VENDEN izpilddirektoru Aldi Škutānu par viņa darba ikdienu

Kā paiet VENDEN izpilddirektora Alda Škutāna diena? Pirms neilga laika viņš ļāva ieskatīties žurnālam “IR Nauda” savā darbavietā un pastāstīja vairāk par viņa darba ieradumiem un filozofiju.

lasīt vairāk

SARUNA AR PLUDMALES VOLEJBOLISTI ANASTASIJU KRAVČENOKU

Pēc lieliskā snieguma Olimpiādē Anastasija Kravčenoka intervijā padalījās ar savu stāstu, kā viņa uzsāka savu pludmales volejbolistes karjeru, ko viņai nozīmē Olimpiāde, kā tai gatavojās, kāda ir viņas ikdiena un vaļasprieki.

lasīt vairāk