Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

Ar ziedojumu Bērnu slimnīcas fondam 15 000 EUR apmērā noslēgusies VENDEN īstenotā labdarības akcija

Ar svinīgo čeka pasniegšanu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā 8. maijā noslēgusies VENDEN labdarības akcija, kuras ietvaros divu mēnešu garumā vienu centu no katra pārdotā produkta PET pudelē novirzījām ziedojumam Bērnu slimnīcas fondam. Pasākumā piedalījās VENDEN un Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji, kā arī neonatoloģijas nodaļas ārsti un māsas.

lasīt vairāk

NOSLĒDZIES JAU TREŠAIS VENDEN BĒRNU ZĪMĒJUMU KONKURSS “ŪDENS MŪSU PASAULĒ”, UZVARĒTĀJI NO DAŽĀDIEM LATVIJAS NOVADIEM

Noslēdzies jau trešais VENDEN organizētais bērnu zīmējumu konkurss “Ūdens mūsu pasaulē” par godu ANO Pasaules Ūdens dienai. Arī šogad konkursa balvu fondu veidoja 6000 EUR - par šo summu izglītības iestādēm, kurās mācās uzvarētāji, bija iespēja papildināt savu sporta inventāru vai izglītības procesam nepieciešamos materiālus. Konkursa uzvarētājus noteica gan publiskais balsojums, gan neatkarīgas mākslinieciskās žūrijas vērtējums. Vienam iesūtītajam zīmējumam VENDEN piešķīra arī savu simpātiju ba

lasīt vairāk

Kā izveidot ieradumu ik dienu uzņemt pietiekami daudz ūdens? 

Cilvēka veselību ietekmē dažādi fizikālie, psihoemocionālie un vides faktori, ikdienas uzturs un aktivitātes līmenis, ģenētika, ieradumi un laiks. Tomēr, lai arī daudzus no šiem faktoriem mēs ietekmēt nevaram, ūdens lietošana ikdienā pietiekamā daudzumā ir pavisam vienkārša un viegli īstenojama darbība, kas noteikti atstāj arī pozitīvu ietekmi uz veselību.

lasīt vairāk

Pētījums: kafijas baudīšana uzlabo garastāvokli, esot darba vietā

Kopš 17. gadsimtā kafijas dzeršanas kultūra sasniedza Eiropu, tā kļuvusi par teju neatņemamu dienas sastāvdaļu lielai daļai sabiedrības. Kafija ir ar mums no rītiem, kad cenšamies pamosties un sagatavoties dienai, tā mūs pavada nozīmīgos darbos, sarunās un arī sirsnīgās tikšanās reizēs ar draugiem. Bet kādi ir Latvijas iedzīvotāju ieradumi un uzskati attiecībā pret kafijas dzeršanu ikdienā?

lasīt vairāk

VENDEN DĀVINA LAUKU KĻAVAS JELGAVAS PILSĒTAI!

Maija beigās Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs VENDEN turpināja aizsākto akciju, stādot kokus Lielupes promenādē Jelgavā. Šāds dāvinājums kādai no Latvijas pilsētām ir tradīcija, ko VENDEN uzsāka jau pirms 4 gadiem, katru gadu publiskā balsojuma rezultātā izvēloties kādu no pilsētām, kurā atrodas VENDEN filiāle.

lasīt vairāk