Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

Gada prece 2021 – negāzēts dabīgais minerālūdens VENDEN 

Arī šogad Latvijas Tirgotāju asociācija apkopojusi datus par preču kopējiem pārdošanas apjomiem un noteikusi patērētāju iecienītākos zīmolus Latvijā. VENDEN lepojas, ka negāzēts dabīgais minerālūdens VENDEN 1.5 litru iepakojumā ir ieguvis balvu “Gada prece 2021”. Latvijā valstī pirktāko produktu izcelšanai izmanto Eiropas preču zīmi „Gada prece”.

lasīt vairāk

Kā kafijas garšu ietekmē kafijas pupiņu grauzdēšanas pakāpe? 

Kafijas aromāta un labas garšas noslēpums ir augstas kvalitātes kafijas pupiņu grauzdējums. Tas ne tikai nodrošina kafijas pupiņu termisku apstrādi, bet tā laikā no pupiņām iztvaiko arī liekais mitrums. Kafijas grauzdēšanas laikā notiek dažādi ķīmiski procesi, piemēram, dzērienam raksturīgo brūno krāsu piešķir saharoze, kas kafijas pupiņu tvaicēšanas procesā karamelizējas. Savukārt kafijas aromātu papildina kofeīns, kas izdalās temperatūras ietekmē.

lasīt vairāk

VENDEN dāvina holandes liepas Cēsu pilsētai!

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs VENDEN turpina rūpēties par dabu, stādot kokus dažādās Latvijas pilsētās. Iedzīvotāju balsojuma rezultātā, šogad apzaļumošanai tika izvēlētas Cēsis, kur atrodas viena no sešām VENDEN filiālēm.

lasīt vairāk

Intervija ar Latvijas Universitātes Botāniskā dārza direktoru Uldi Kondratoviču un Latvijas Universitātes fonda izpilddirektori Lailu Kundziņu.

Esam priecīgi paziņot, ka VENDEN ir uzsācis ciešu sadarbību ar Latvijas Universitātes (LU) Botānisko dārzu un būs tā informatīvais partneris 2022.

lasīt vairāk

Intervija ar forums “Līdere” radītāju Solvitu Kabakovu.

Septembrī norisinājās jau ceturtais izaugsmes un iedvesmas forums “Līdere” un VENDEN bija prieks un gandarījums šajā gadā būt kā pasākuma atbalstītājam, nodrošinot apmeklētājas ar dabīgu minerālūdeni visas dienas garumā.

lasīt vairāk