Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

Intervija ar VENDEN izpilddirektoru Aldi Škutānu par viņa darba ikdienu

Kā paiet VENDEN izpilddirektora Alda Škutāna diena? Pirms neilga laika viņš ļāva ieskatīties žurnālam “IR Nauda” savā darbavietā un pastāstīja vairāk par viņa darba ieradumiem un filozofiju.

lasīt vairāk

SARUNA AR PLUDMALES VOLEJBOLISTI ANASTASIJU KRAVČENOKU

Pēc lieliskā snieguma Olimpiādē Anastasija Kravčenoka intervijā padalījās ar savu stāstu, kā viņa uzsāka savu pludmales volejbolistes karjeru, ko viņai nozīmē Olimpiāde, kā tai gatavojās, kāda ir viņas ikdiena un vaļasprieki.

lasīt vairāk

VENDEN dāvina kokus Esplanādes parkam Daugavpilī

Ir realizēta jau otrā VENDEN koku stādīšanas akcija. Daugavpilī tika apzaļumota jauna atpūtas vieta Esplanādes parks. Šī vieta tika papildināta ar 10 īpaši izmeklētiem un krāšņiem kokiem, lai priecētu daugavpiliešus!

lasīt vairāk

VENDEN kļūst par IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā oficiālo partneri

VENDEN jau daudzus gadus atbalsta aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un sportu, tāpēc esam lepni kļūt par IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 oficiālo partneri, kas ar 16 valstsvienību dalību šogad notiks Latvijā, mūsu galvaspilsētā Rīgā.

lasīt vairāk

5 izplatītākie mīti par ūdeni

Arvien vairāk cilvēku aizraujas un pievēršas veselīgākam un aktīvākam dzīvesveidam tā pozitīvās ietekmes uz veselību dēļ. Uzsākot nodarboties ar sportu vai fiziskām aktivitātēm mums ikdienā ir nepieciešams uzņemt arī vairāk ūdeni. Mūsdienās ar plašu literatūras un interneta pieejamību liekas, ka par ūdeni jau visu iespējamo esam uzzinājuši. Tomēr sabiedrībā vēl aiz vien pastāv vairāki mīti saistībā ar ūdens lietošanu.

lasīt vairāk