Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

VENDEN DĀVINA LAUKU KĻAVAS JELGAVAS PILSĒTAI!

Maija beigās Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs VENDEN turpināja aizsākto akciju, stādot kokus Lielupes promenādē Jelgavā. Šāds dāvinājums kādai no Latvijas pilsētām ir tradīcija, ko VENDEN uzsāka jau pirms 4 gadiem, katru gadu publiskā balsojuma rezultātā izvēloties kādu no pilsētām, kurā atrodas VENDEN filiāle.

lasīt vairāk

VENDEN – 2023. gada IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā Oficiālais Partneris

Mēs, VENDEN, atbalstām aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un sportu, tāpēc esam ļoti priecīgi un pagodināti, ka jau otro reizi varējām būt IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā Oficiālais Partneris. Visu čempionāta laiku – gan pirms spēļu sākuma, gan sacensību laikā – mēs nodrošinājām Latvijas izlasi, ārvalstu komandas un pasākuma organizatorus ar avota ūdeni VENDEN “Mežavots” un dabīgo minerālūdeni VENDEN.

lasīt vairāk

Uzzini, kā tiek iegūts un ražots dabīgais minerālūdens VENDEN!

Uzzini, kā tiek iegūts un ražots dabīgais minerālūdens VENDEN! Nav daudz tādu produktu, kas pie patērētāja nonāk tieši tādi, kādus daba to radījusi. Taču dabīgais minerālūdens VENDEN tā ieguves vietā Cīrulīši, Gaujas Nacionālajā parkā, ir tik tīrs, ka tam nav nepieciešama nekāda apstrāde, vien mehāniska filtrācija no smalkiem smilšu graudiņiem.

lasīt vairāk

Gada prece 2021 – negāzēts dabīgais minerālūdens VENDEN 

Arī šogad Latvijas Tirgotāju asociācija apkopojusi datus par preču kopējiem pārdošanas apjomiem un noteikusi patērētāju iecienītākos zīmolus Latvijā. VENDEN lepojas, ka negāzēts dabīgais minerālūdens VENDEN 1.5 litru iepakojumā ir ieguvis balvu “Gada prece 2021”. Latvijā valstī pirktāko produktu izcelšanai izmanto Eiropas preču zīmi „Gada prece”.

lasīt vairāk

Kā kafijas garšu ietekmē kafijas pupiņu grauzdēšanas pakāpe? 

Kafijas aromāta un labas garšas noslēpums ir augstas kvalitātes kafijas pupiņu grauzdējums. Tas ne tikai nodrošina kafijas pupiņu termisku apstrādi, bet tā laikā no pupiņām iztvaiko arī liekais mitrums. Kafijas grauzdēšanas laikā notiek dažādi ķīmiski procesi, piemēram, dzērienam raksturīgo brūno krāsu piešķir saharoze, kas kafijas pupiņu tvaicēšanas procesā karamelizējas. Savukārt kafijas aromātu papildina kofeīns, kas izdalās temperatūras ietekmē.

lasīt vairāk