Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

Pozitīvās atsauksmes VENDEN

Venden strādā profesionāļu komanda. Ļoti atsaucīgi gan biroja darbinieki, gan šoferi. Patīkama komunikācija, pretimnākoša attieksme, draudzīga atmosfēra ikreiz, komunicējot ar jebkuru no Venden darbiniekiem. Piegādes vienmēr notiek laikā un pat ātrāk. Prieks sadarboties.
Un es tiešām tā domāju :)

Veiksmi!
ar cieņu,
Dace Kurpniece
Burusports

AS "Rīgas Farmaceitiskā fabrika" ir bijusi bēdīga pieredze ar iepriekšējo dzeramā ūdens piegādātāju.
Par ūdens kvalitāti un taras tīrību līdz šim nav bijusi neviena pretenzija- ūdens ir kvalitatīvs un tara tīra.
Problēmas, kas ir bijušas ar ūdens agregātiem, vienmēr ir atrisinātas nākošajā dienā pēc informācijas nodošanas- agregāti ir tikuši vai nu operatīvi nomainīti, vai salaboti.
Menedžere, ar kuru darbojamies ir laipna un atsaucīga, neatrisinātu problēmu līdz šim nav bijis.
Piegādes līdz šim ir notikušas norunātajā laikā.
Ekspeditori līdz šim ir bijuši pozitīvi noskaņoti cilvēki, laipni un atsaucīgi.

Gatis Petersons
RĪGAS FARMACEITISKĀ FABRIKA

Ir prieks sadarboties un strādāt kopā ar uzņēmumu SIA VENDEN. Piegādes vienmēr ir laikā un puiši ļoti atsaucīgi, ja, piemēram, nepieciešams nomainīt ūdens pudeli vai izlīdzēt kā citādi. Klientu apkalpošana ir ļoti labā līmenī, vienmēr tiek atrasts piemērotākais risinājums problēmu gadījumā. Ātra reakcija un laipna attieksme. Ceram uz tik pat veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.

Zane Ezeriņa
SKONTO PREFAB

Ar Venden esam pazīstami jau vairākus gadus. Šo gadu laikā izveidojusies veiksmīga un laba sadarbība, esam apmierināti ar piedāvāto pakalpojumu klāstu, apkalpošanas kvalitāti (servisu) un komunikāciju.

SIA „Energoremonts Rīga”

Jau vairākus gadus sadarbojamies ar SIA “VENDEN” un ne brīdi nav nācies vilties.
Kurjers Sergejs Boikovs vienmēr laipni apkalpo AS “Rīgas Centrāltirgus”, nodrošinot laipnu piegādi jau pašā rīta agrumā.
Tāpat arī uzņēmuma menedžere Gunta spēs atrisināt jebkuru mums interesējošu situāciju.
Ceram uz tikpat veiksmīgu sadarbību arī turpmāk! J

RPAS "Rīgas Centrāltirgus"

Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestāde un SIA VENDEN sadarbību uzsāka 2006. gada 3. jūlijā. Uzņēmums apkalpo divas iestādes ēkas: Maskavas ielā 254. un Maskavas ielā 256.
SIA VENDEN ir uzticams un pretimnākošs uzņēmums, kas nodrošina labu servisu. Piegādātā ūdens kvalitāte apmierina gan iestādes 229 audzēkņus, gan viņu vecākus un darbiniekus.
Ūdens aparātu apkope notiek regulāri, kas pārliecina par aparāta tīrību un sanitāro normu ievērošanu atbilstoši pirmsskolas iestādes vajadzībām.

A.Staceviča
Rīgas 173. PII vadītāja

Esam lojāli Venden klienti jau daudzus gadus. Pārceļoties uz jaunām telpām Mārupes novadā, izvēlējāmies turpināt darbu ar šo piegādātāju, jo mūs apmierina gan sadarbības nosacījumi, gan saņemto pakalpojumu kvalitāte, to skaitā tiešais produkts – ūdens. Venden personāls ir atsaucīgs un atbildīgs, sākot ar operatoriem un šoferiem, beidzot ar atbildīgajiem klientu menedžeriem.
Atzinīgi vērtējam sadarbību ar šo kompāniju.

A.Jeļisejeva
POLIPAKS SIA