Līguma Nr.:
Dārgais klient, paldies par sadarbību. Jūsu pieteikums ir saņemts.
Jautājumu gadījumā, zvaniet 67344444
Uzrādiet apmaināmo tukšo pudeļu skaitu


ONLINE PASŪTĪJUMS:

Pasūtījumi, kas veikti darba dienās no pl. 8:00 — 18:00, tiks izpildīti nākamajā darba dienā vai saskaņā ar piegāžu grafikiem.

Pasūtījumi, kas veikti ārpus darba laika no pl. 18:00 — 8:00 vai brīvdienās, tiks automātiski pārlikti uz aiznākamo darba vai nākamo piegāžu grafika dienu.

Sestdienās (tikai Rīgas reģionā) preču piegādes laiks ir no 9:00 līdz 14:00.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā, lūdzu zvaniet 67344444 vai rakstiet info@venden.lv

Zvaniet mums
Sociālā atbildība VENDEN

SOCIĀLĀ ATBILDĪBA

Jau vairāk kā piecus gadus, uzņēmums VENDEN, sadarbībā ar biedrību Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem, rūpējās, lai bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām tiktu nodrošināts dabīgais avota ūdens ikdienā terapiju un nodarbību norises laikā, kā arī tiek sniegts atbalsts vasaras intensīvās rehabilitācijas programmas īstenošanai.

Sadarbībā ar Bērnu sporta un veselības labdarības fondu „Balans” 2015. gada vasarā uzņēmums VENDEN aizsāka lielisku tradīciju,- atbalstīt labdarības pasākumu, kas veltīts bērniem no Latgales bērnu namiem un krīžu centriem, sarūpējot jaukas un sirsnīgas dāvaniņas, kas lieliski noderēs skolas gaitas uzsākot.

Viens no pēdējiem projektiem, kurā iesaistoties esam ieguvuši labus draugus un priecājamies par iespēju palīdzēt, ir sadarbība ar Veselības un aprūpes centru Sloka, atbalstot tā organizētos sporta pasākumus, kā arī Ziemassvētkos un Lieldienās sarūpējot jaukas dāvaniņas iemītniekiem.