Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

365 IESPĒJAS AR VENDEN

Gada nogalē ikviens no mums izvērtē pagājušos notikumus, izvirza jaunus mērķus un, protams, meklē iedvesmu ieceru īstenošanai. Kā noteikt prioritātes un kur ņemt spēkus, gada beigās ir bieži uzdotie jautājumi pašam sev. Mēs uzaicinājām piedalīties fotoprojektā „365 iespējas ar VENDEN” 12 slavenus Latvijas iedzīvotājus, kuri ir pazīstami ar izciliem sasniegumiem.

Novēlējumi nemaz nelīdzinās cits citam, tāpat kā pašas 12 izcilās personības. Galvenā atziņa, kas vieno visus sirsnīgos padomus, — katra diena ir vienreizēja iespēja pilnveidoties, ceļot, priecāties par kopā ar tuviniekiem pavadīto laiku, veikt jaunus atklājumus, sasniegt jaunas uzvaras, būt laimīgam un dot prieku un gaismu citiem. Nākamajā gadā mums būs 365 šādas iespējas.

Projekta „365 iespējas ar VENDEN” fotogrāfs ir Juris Zaļeskis – profesionālis ar piecpadsmit gadu pieredzi un starptautisku konkursu uzvarētājs. VENDEN piedalīties projektā uzaicināja dziedātāju Aiju Andrejevu, vienu no Latvijas titulētākajiem šefpavāriem Raimondu Zommeru, Latvijas izlases un Rīgas „Dinamo” hokejistu Kristeru Gudļevski, pasaules un Eiropas čempionu, basketbola leģendu Valdi Valteru, pieccīņnieku Denisu Čerkovski, pludmales volejbolistu Aleksandru Samoilovu, garo distanču skrējēju Anitu Kažemāku-Siliņu, mākslinieci Elitu Patmalnieci, vieglatlēti un rekordisti Madaru Palameiku, kamaniņbraucēju Ullu Zirni, pludmales volejbolistu un olimpiādes bronzas medaļnieku Jāni Šmēdiņu, kā arī operdīvu Inesi Galanti. Katrs fotosesijas dalībnieks dalās ar iedvesmojošu atziņu, iekļaujot personisko pieredzi, pārdzīvoto un izjusto, kas tai piešķir īpašu nozīmi.

Kādi bija novēlējumi, uzziniet, noskatoties video!

Play

Atpakaļ