Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

Gada prece 2021 – negāzēts dabīgais minerālūdens VENDEN 

Arī šogad Latvijas Tirgotāju asociācija apkopojusi datus par preču kopējiem pārdošanas apjomiem un noteikusi patērētāju iecienītākos zīmolus Latvijā. VENDEN lepojas, ka negāzēts dabīgais minerālūdens VENDEN 1.5 litru iepakojumā ir ieguvis balvu “Gada prece 2021”! Latvijā valstī pirktāko produktu izcelšanai izmanto Eiropas preču zīmi „Gada prece”. 

Atbilstību Gada preces nosaukumam nosaka dažādās preču kategorijās aptaujājot nozīmīgākos tirgotājus, kā arī iepazīstoties ar tirgus izpētes datiem. Pamatojoties uz to, Latvijas Tirgotāju asociācija jau kopš 2003. gada piešķir preču zīmi „Gada prece”.

VENDEN izpilddirektors Aldis Škutāns uzsver: “Mums ir liels prieks, ka patērētāji dod priekšroku Latvijā ražotam produktam, kas tiek iegūts vienā no skaistākajām un tīrākajām Latvijas vietām – gleznainajā Gaujas Nacionālajā parkā. Pateicamies par uzticību jau daudzu gadu garumā. Patērētāju novērtējums un atzinība vienmēr ir vislabākā motivācija tiekties uz vēl augstākām virsotnēm!” 

Iecienīto produktu ražotājus sveica Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards, balvas pasniedza Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs un viceprezidents Dainis Domiņš.

Dabas radīto minerālūdeni VENDEN iegūst no atradnes „Cīrulīši” dziļurbuma. Tas ir dabīgs ūdens ar mazu minerālsāļu saturu un lielisku garšu. Šim minerālūdenim ir sena vēsture: no pagājušajā gadsimta 40. gadu beigām līdz 90. gadu sākumam, šajā ieguves vietā atradās slavenā dziednīca “Cīrulīši”, kur atpūsties un ārstēties ieradās cilvēki ne tikai no kaimiņvalstīm, bet arī no Eiropas, un minerālūdeni izmantoja veselības atjaunošanas procedūrās.

VENDEN – dabas vērtība no Gaujas Nacionālā parka. 

Atpakaļ