Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
+37167344444 LV
Zvaniet mums

ZIŅAS

VENDEN DĀVINA LAUKU KĻAVAS JELGAVAS PILSĒTAI!

Maija beigās Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs VENDEN turpināja aizsākto akciju, stādot kokus Lielupes promenādē Jelgavā. Šāds dāvinājums kādai no Latvijas pilsētām ir tradīcija, ko VENDEN uzsāka jau pirms 4 gadiem, katru gadu publiskā balsojuma rezultātā izvēloties kādu no pilsētām, kurā atrodas VENDEN filiāle.

Turpinot vides labiekārtošanu, VENDEN Sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldību promenādē starp peldvietu un sirds putna skulptūru iestādīja 10 lauku kļavas. Pasākumā piedalījās gan SIA VENDEN izpilddirektors Aldis Škutāns, gan Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods.

“Mēs esam ļoti priecīgi, ka jau ceturto gadu varam apzaļumot vietas, kur pulcējas ģimenes ar bērniem, cilvēki sporto un pavada savu brīvo laiku. Ģimene, aktīvs dzīvesveids, sports un daba ir VENDEN pamatvērtības, kuras kopjam, īstenojot dažādas aktivitātes. Rūpējoties par dabu un apkārtējo vidi, arī ikdienas darbā pēc iespējas cenšamies samazināt dabas resursu patēriņu, piemēram, ieviešot digitālu rēķinu sistēmu un atjaunojot pudeļu formu un korķus, lai ražošanas procesā tiktu izmantots mazāk plastmasas. Tāpat katru gadu nododam pārstrādei ap 40 tonnām plastmasas,” saka VENDEN izpilddirektors Aldis Škutāns, izsakot pateicību Jelgavas valstspilsētas pašvaldības domei par sadarbību šī gada projekta ietvaros.

“Pēdējo gadu laikā Jelgavā, abos Lielupes krastos, esam radījuši lieliskas atpūtas vietas ar promenādi, pludmalēm, bērnu rotaļu un sporta laukumiem. Tās pilnveidojam un papildinām gan ar infrastruktūras objektiem, gan jauniem stādījumiem. Tāpēc lieliski, ka arī VENDEN komanda sniegusi savu ieguldījumu un papildinājusi koku stādījumus promenādē,” saka Jurijs Strods.

Pirmo reizi VENDEN koku stādīšanas akcija notika Rīgā 2020. gadā, kad Ēbelmuižas parks Ziepniekkalnā tika papildināts ar 15 dendroloģiski retiem kokiem. 2021. gadā tiešsaistes balsojumā izvēlēta Daugavpils, kur Esplanādes parks tika apzaļumots ar desmit īpaši izmeklētiem un krāšņiem kokiem. Savukārt pērn 12 Holandes liepas tika iestādītas Cēsīs, papildinot jau esošos pilsētas apstādījumus Gaujas Nacionālā parka teritorijā gar VENDEN veselības taku un Cīrulīšu ielā netālu no ražotnes.

Arī 2024. gadā VENDEN turpinās akciju. Publiskajā balsojumā jau noteikts, ka nākamgad tiks papildināti apstādījumi Ventspilī, bet 2025. gadā plānots stādīt kokus Liepājā. 

Atpakaļ