Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

VENDEN papildina autoparku ar 17 jauniem kravas furgoniem

Nepārtraukta uzņēmuma izaugsme un attīstība pieprasa patstāvīgu pasūtījumu piegādes efektivitātes paaugstināšanu visā Latvijas teritorijā. Tas nozīmē, izmantot uzņēmuma loģistikas nodaļā pašus modernākos un efektīvākos risinājumus. Tāpēc 2020. gadā uzņēmums VENDEN ar SIA "SEB līzings" izsniegtā finansējuma atbalstu 916 tūkstošu eiro apmērā, atjaunoja  un papildināja savu auto parku ar 17 jauniem Mercedes-Benz Sprinter kravas furgoniem. Jaunās automašīnas piegādāja Mercedes-Benz AG un Daimler Truck AG ģenerālpārstāvis Latvijā - SIA “Domenikss”.

Kravas furgonu modelis Sprinter arī iepriekš ir izmantots VENDEN auto parkā, kur pierādījis sevi kā uzticamu, kvalitatīvu un ļoti ekonomisku  transportlīdzekli. Jaunie Sprinter furgoni atrisinās ne tikai galvenos loģistikas uzdevumus. Uzlabotas drošības sistēmas, vadītāja asistentu programmas un papildus komforta funkcijas uzlabos autovadītāju darba apstākļus un atvieglos nepārtraukto un efektīvo darba uzdevumu veikšanu ikdienā.

“Uzņēmuma autoparka nomaiņa un arī palielināšana, iegādājoties 17 jaunus kravas furgonus atbilstoši visām uzņēmuma vajadzībām, ļaus pilnveidot loģistikas procesus un paaugstināt klientu apkalpošanas kvalitāti un ātrumu ne tikai Rīgā, bet arī visos Latvijas reģionos”, komentē VENDEN loģistikas direktors Villijs Jukāms.

Atpakaļ