Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
+37167344444 LV
Zvaniet mums

ZIŅAS

Pietiekama šķidruma daudzuma uzņemšana organismā palīdz ātrāk tikt galā ar vīrusiem un infekcijām.

Nevienam nav noslēpums, ka pietiekama šķidruma daudzuma uzņemšana labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu, palīdz ātrāk atgūties no saslimšanām un atbrīvoties no toksiskām vielām organismā, kas var uzkrāties infekcijas slimības laikā. Bet nevajadzētu aizmirst, ka arī ūdens uzņemšanas procesam jābūt drošam.

Mūsu inovatīvās ūdens iekārtas COOL TOUCH nodrošina paaugstinātu drošību un aizsardzību no vīrusu un baktēriju pārnešanas:

  • COOL TOUCH iekārta ir aprīkota ar vienu ūdens padeves krānu, kurš ir aizsargāts no rokas pieskārieniem ar īpašu konstrukcijas elementu, kas garantē papildus mikrobioloģisko drošību.
  • Skārienjutīgās pogas atrodas pietiekamā attālumā no ūdens krāna, tāpēc nav iespējas nospiežot pogu, nejauši pieskarties krāna uzgalim.
  • Ūdens padošanas ciklā tiek izmantots tikai sterilizēts gaiss un ūdenī nenokļūst dažādi gaisā esošie mikroorganismi.
  • Lietojot karstā ūdens režīmu, krāns tiek papildus dezinficēt ar augstas  temperatūru ūdeni.
  • Iebūvēta inovatīva ozonu ģenerējoša sistēma nepieļauj mikrofloras attīstību iekārtā un iznīcina lielu skaitu dažādu vīrusu.

Protams, nedrīkst aizmirst, ka skārienjutīgo pogu virsma, kurai pieskaras ar pirkstiem, regulāri jātīra ar dezinfekcijas līdzekļiem, bet paneļa gludā virsma un ūdens krāna pietiekamais attālums padara šo procesu daudz ērtāku un efektīvāku.

Atpakaļ