Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

SARUNA AR “RĪGAS DINAMO” KAPTEINI LAURI DĀRZIŅU

VENDEN atbalstītā hokeja kluba “Rīgas Dinamo” kapteinis Lauris Dārziņš intervijā stāsta par profesionāla hokejista ikdienu uz laukuma un ārpus tā, uzturu, dzīvesveidu un hobijiem.  Nobeigumā arī novēlējums skatītājiem!

Play

Dārziņš stāsta, ka nepastāv “tipiska” hokejista diena – ikdiena ir daudzveidīga, un ir milzīga starpība starp sezonu un nesezonu. Sezonas laikā hokejisti daudz laika pavada ceļā, kas ir pārbaudījums veselībai, tādēļ sportisti rūpīgi seko līdzi režīmam.

Veselīgā dzīvesveidā, protams, ietilpst arī pietiekama šķidruma uzņemšana. Hokejistam jāparūpējas, lai visas spēles laikā viņa organisms nav dehidrējies, bet tai pat laikā, lai šķidruma nav arī par daudz. Ar laiku tu iepazīsti savu organismu, sajūtot “signālus”, kas liecina, ka jāpadzeras.

Izrādās,  ka Rīgas Dinamo hokejistiem ir kopīgs hobijs! Tas ir golfs – lieliska iespēja aktīvi atpūsties ar ģimenēm un draugiem, un šis sporta veids satuvina hokejistus ārpus hokeja laukuma.

Lauris Dārziņš novēl skatītājiem veselību, un tiem, kuri seko līdzi “Rīgas Dinamo” aktivitātēm, – būt kopā gan komandas kāpumos, gan kritumos, jo hokejs ir emociju spēle, un komanda no visas sirds centīsies šīs emocijas sniegt!

Atpakaļ