Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
+37167344444 LV
Zvaniet mums

ZIŅAS

VENDEN dāvina holandes liepas Cēsu pilsētai!

Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs VENDEN turpina rūpēties par dabu, stādot kokus dažādās Latvijas pilsētās. Iedzīvotāju balsojuma rezultātā, šogad apzaļumošanai tika izvēlētas Cēsis, kur atrodas viena no sešām VENDEN filiālēm.

Šī gada 10. augustā VENDEN sadarbībā ar Cēsu novada domi labiekārtoja vidi vienā no vecākajām un skaistākajām Latvijas pilsētām, kur atrodas arī minerālūdens atradne “Cīrulīši” un VENDEN ražotne. Kopumā tika iestādītas 12 Holandes liepas, papildinot jau esošos Cēsu pilsētas apstādījumus, no kurām septiņi kociņi turpmāk augs Gaujas Nacionālā parka teritorijā gar VENDEN veselības taku, kas ir daļa no Cīrulīšu dabas takām gar Gauju, savukārt piecas liepas iestādītas Cīrulīšu ielā netālu no VENDEN ražotnes.

"Zaļums ierakstīts Cēsu gēnos – esam viscaur Gaujas Nacionālā parka ieskauti un vides jautājumi allaž bijuši prioritāri mūsu dienas kārtībā! Pateicamies un priecājamies par VEDNDEN iniciatīvu un sociāli atbildīgu rīcību, kas iet roku rokā ar mūsu apņemšanos būt par klimatneitrālu un zaļu pašvaldību! Lai šis piemērs kalpo par iedvesmu gan citiem uzņēmumiem, gan privāto zemju īpašniekiem rūpēties un kopt vidi sev apkārt!" novēl Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Egliņš-Eglītis.

Pirmo reizi VENDEN koku stādīšanas akcija notika Rīgā 2020. gadā, kad tika papildināts Ēbelmuižas parks Ziepniekkalnā ar 15 dendroloģiski retiem kokiem. Savukārt 2021. gadā tiešsaistes balsojumā tika izvēlēta Daugavpils, kur Esplanādes parks tika apzaļumots ar desmit īpaši izmeklētiem un krāšņiem kokiem.

“Rūpes par Latvijas dabu ir viena no uzņēmuma prioritātēm un arī ikdienas darbā VENDEN pēc iespējas cenšas samazināt dabas resursu patēriņu, piemēram, ieviešot digitālu rēķinu sistēmu, uzlabojot pudeļu formu un korķus, kur mēs ievērojami samazinām plastmasas izmantošanu. Tāpat, rūpējoties par apkārtējo vidi, uzņēmums ik gadu nodod pārstrādei ap 40 tonnām plastmasas. Par uzņēmuma zaļo domāšanu liecina arī saņemtas apbalvojums 2021. gadā, kad Baltijas mīlētāko zīmolu topa kategorijā “Latvijas zaļākais zīmols” VENDEN ierindojas trešajā vietā,” saka VENDEN izpilddirektors Aldis Škutāns, izsakot arī pateicību Cēsu novada domei par sadarbību šī gada projekta ietvaros.

Arī 2023. gadā VENDEN turpinās akciju, apzaļumojot pilsētas, kurās atrodas VENDEN filiāles, tāpēc jau tagad aicinām iedzīvotājus aktīvi iesaistīties un balsot, lai noteiktu kurā no pilsētām – Liepājā, Jelgavā vai Ventspilī - nākamā gada vasarā VENDEN papildinās zaļo zonu.

Lai piedalītos balsošanā, aicinām apmeklēt šo lapu: https://www.venden.lv/koki/. Balsošana norisināsies līdz 15. septembrim.

Atpakaļ