Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
+37167344444 LV
Zvaniet mums

ZIŅAS

Ūdens diena ar VENDEN

Par godu Vispasaules ūdens dienai 23. martā tirdzniecības centrā “Domina Shopping” rīkojām svinības ar plašu aktivitāšu programmu.

Pasākuma laikā notika sarunlekcijas ar uztura speciālisti Svetlanu Aleksejevu, darbojās bērnu stūrītis ar radošām aktivitātēm, bet VENDEN dabīgā minerālūdens bārā varēja nogaršot veselīgus dzērienus, ko gatavoja bārmeņi.

  • Sarunlekcijas ietvaros uztura speciāliste atbildēja uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar veselīgu uzturu un ūdeni.
  • Ūdens bāra bārmeņi aicināja nogaršot dzērienus, kas pagatavoti ar dabīgo minerālūdeni VENDEN, klāt pievienojot augļus, ogas un garšaugus.
  • VENDEN bērnu stūrītī māksliniece ar krāsām apgleznoja sejas. Arī mazie apmeklētāji varēja izpausties mākslinieciski, izkrāsojot VENDEN akvāriju un ielīmējot tajā iekšā ūdens iemītniekus.

Par Vispasaules ūdens dienu.

Vispasaules ūdens diena tiek atzīmēta kopš 1993. gadā, kad to iedibināja Apvienoto Nāciju organizācija (ANO). Šī diena veltīta tam, lai atgādinātu par pasaules dzeramā ūdens krājumu nozīmīgumu. Katru gadu dienai tiek izraudzīta kāda tēma. Šogad tā bija “Leaving no one behind” jeb “Neatstāt nevienu novārtā”. Tēma atspoguļo ANO mērķi panākt, ka līdz 2030. gadam tīrs ūdens ir pieejams jebkuram neatkarīgi no atrašanās vietas un sociālā slāņa.

Paldies par kopā būšanu!

Atpakaļ