Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

VENDEN uzsāk jaunu tradīciju – papildināt pilsētas apstādījumus ar jauniem kokiem

Uzņēmums jau vairākus gadus ir zaļi domājošs un videi draudzīgs. Līdz šim, rūpējoties par apkārtējo vidi - nododot pārstrādei plastiku, taupot elektroenerģijas resursus un turpmāk pieņēmis lēmumu arī atteikties no papīra izmantošanas ikdienā, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, tādējādi saudzējot kokus. No 2021.gada uzņēmums plāno ievērojami jeb par 80% samazināt papīra izmantošanu savā ikdienas darbā, pārejot uz veiksmīgi izstrādātu elektronisko sistēmu gan norēķinu, gan biroja darbības nodrošināšanai. Un šogad šī projekta ietvaros uzsāka arī jaunu iniciatīvu – stādīt kokus pilsētās, lai tādējādi veicinātu rūpes par vidi, uzlabotu gaisa kvalitāti apkārtnē un padarītu teritorijas skaistākas.

Pirmā akcija sadarbībā ar SIA “Rīgas meži” noritēja Rīgā, papildinot Ēbelmuižas parku Ziepniekkalnā ar dendroloģiski retiem kokiem. Tagad parkā blakus 200 gadus veciem dižozoliem, savu vietu atraduši tādi interesanti augi kā ošlapu kļava (Acer negundo ‘Flamingo’), parastie dižskabārži (Fagus sylvatica 'Swat Magret'), parastie parūkkoki (Cotinus coggygria 'Royal Purple'), Amerikas tulpjukoks (Liriodendron tulipifera), Serbijas egles (Picea omorika), Amerikas liepa (Tilia americana), kā arī citi. SIA Rīgas Meži daļas “Dārzi un Parki” vadītājs Jānis Lediņš izteica pateicību un lielu gandarījumu par VENDEN dāvinājumu Rīgas pilsētai. Tagad Pārdaugava un Ziepniekkalna apkaime ir ieguvusi skaistu papildinājumu Rīgas zaļajai rotai un iestādei ir prieks, ka uzņēmums rūpējas par to, lai radītu harmonisku, ilgtspējīgu un ainavisku vidi pilsētā gan atpūtai, gan acu priekam.

VENDEN plāno turpināt koku stādīšanas akciju, šoreiz kādā no pilsētām, kurā atrodas uzņēmuma filiāles -  Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Cēsīs vai Daugavpilī un mēneša garumā aicināja iedzīvotājus aktīvi iesaistīties un balsot par nākamo vietu. Un šajā balsojumā par vides apzaļumošanu uzvarēja Daugavpils. Nākošā gada pavasarī VENDEN dosies uz Daugavpili, kur veiks jauno koku stādīšanu, lai veicinātu rūpes par vidi un padarītu kādu pilsētu vēl skaistāku.

Atpakaļ