Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

VENDEN dāvina kokus Esplanādes parkam Daugavpilī

Latvijas avota un dabīgā minerālūdens ražotājs VENDEN šo iniciatīvu aizsāka pērn, stādot kokus pilsētās, lai tādējādi veicinātu zaļo domāšanu un rūpes par vidi. Iedzīvotāji tika aicināti balsot par vienu no piecām pilsētām, kur atrodas uzņēmuma struktūrvienības, kad aktīvākie bija daugavpilieši, kuri nu tikuši pie jauniem kokiem Esplanādes parkā. Pilsēta nesen sāka veidot jaunu atpūtas vietu Esplanādes parkā, kur ir gan aktīvās, gan pasīvās atpūtas zonas, bet līdz šim tur bija ļoti maz koku. Pilsētnieki un viesi iecīnījuši parku, bet pagaidām tur nav ēnainu vietu, tāpēc VENDEN dāvātie koki iestādīti tieši šeit. 
VENDEN izpilddirektors Aldis Škutāns pauž, ka uzņēmums turpina ilggadējo ceļu uz “zaļā” zīmola vīziju un pastāvīgi veic iniciatīvas apkārtējās vides un dabas saglabāšanai un uzlabošanai: “Viena no iniciatīvām ir pilsētvides apzaļumošana, dāvinot kokus un košumkrūmus iedzīvotājiem dažādas Latvijas pilsētās. Šogad mums bija liels prieks turpināt mūsu vides apzaļumošanas iniciatīvu kopā ar Latgales lielāko pilsētu Daugavpili un izveidot plašajā Esplanādes parkā oāzi ar īpaši izmeklētiem kokiem. Mēs esam lepni ar to, ka tagad šī oāze daudzus gadus  varēs priecēt daugavpiliešus un pilsētas viesus ar savu krāšņumu un sniegt ikkatram lielisku atpūtu!”
Lai izvēlētos nākamo pilsētu, kurā atrodas VENDEN filiāles un kur akcija tiks turpināta, aicinām iedzīvotājus balsot par Ventspili, Liepāju, Jelgavu vai Cēsīm, lai kādā no šīm vietām veiktu vēlamās vides sakopšanas aktivitātes. Lai piedalītos balsošanā, aicinām apmeklēt šo lapu: https://www.venden.lv/koki/
Balsošana norisināsies līdz pat 2021.gada 15.augustam.  
Pērn VENDEN akcija notika sadarbībā ar SIA “Rīgas meži”, kad tika papildināts Ēbelmuižas parks Ziepniekkalnā ar dendroloģiski retiem kokiem. 

 

Atpakaļ