Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums

ZIŅAS

VENDEN kļūst par IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā oficiālo partneri

VENDEN jau daudzus gadus atbalsta aktīvu, veselīgu dzīvesveidu un sportu, tāpēc esam lepni kļūt par  IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 oficiālo partneri,  kas ar 16 valstsvienību dalību šogad notiks Latvijā, mūsu galvaspilsētā Rīgā. Visu laiku – gan pirms spēļu sākuma, gan sacensību laikā mēs nodrošināsim mūsu izlasi, ārvalstu komandas un pasākuma organizatorus ar VENDEN avota ūdeni un dabīgo minerālūdeni.

“Mēs esam priecīgi, ka tik sarežģītā laikā organizatoriem pietika drosmes un atbildības, lai radītu tik nozīmīgu pasākumu un svētkus visiem hokeja līdzjutējiem. Esam pārliecināti, ka šāda mēroga pasākums ne tikai iepriecinās hokeja fanus, bet arī kļūs par lielisku stimulu jauniem sasniegumiem bērniem un jauniešiem dažādos sporta veidos, “ komentē VENDEN izpilddirektors Aldis Škutāns 

Par godu šīm nozīmīgākajiem notikumam sportā un visiem hokeja faniem Latvijā, esam sagatavojuši arī īpaši dizainētu VENDEN Sport 750 ml pudeli, kuras priekšpusē ir redzams čempionāta oficiālais talismans - ezis Spaikijs, bet aizmugurē  - 2021.gada pasaules čempionāta oficiālā emblēma. Īpašā dizaina Sport pudele jau no maija vidus  būs nopērkama Latvijas veikalos.

Edgars Buncis Pasaules Čempionāta orgkomitejas vadītājs, komentējot šo sadarbību pauž, ka VENDEN ir sevi apliecinājis kā viens no Latvijas avota ūdens nozares līderiem Latvijā. Tāpēc esam ļoti gandarīti par panākto vienošanos ar VENDEN, kas kļuvis par mūsu oficiālo IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2021 partneri.  

Saistībā ar Pasaules čempionātu hokejā, VENDEN izsludina arī spēļu rezultātu prognožu konkursu. No 18. maija Tev ir iespēja piedalīties konkursā un saņemt lieliskas balvas! Vairāk par prognožu konkursu meklē šeit

Atpakaļ