Pasūtīt 0 gab.
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
Zvaniet mums
INFO

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kādai jābūt pasūtījuma summai, lai piegāde būtu bezmaksas?
Mums ikvienam klientam preču piegāde ir bez maksas, neatkarīgi no pasūtījuma apjoma.
Kāds ir minimālais pasūtījuma apjoms?
Ja runājam par ūdeni, tad parasti tās ir divas pudeles 18.9L avota ūdens vai 1 iepakojums dabīgais minerālūdens VENDEN, savukārt, kafijai minimālais pasūtījums ir 1 kg.
Vai ir paredzēti īpaši piedāvājumi senioriem vai jaunajām māmiņām?
Nē, šādu īpašu lojalitātes programmu pa klientu grupām mums nav, mēs ar katru klientu strādājam individuāli un, balstoties uz plānotajiem vai esošajiem apjomiem, piemērojam individuālas atlaides vai bonusus.
Vai VENDEN ūdeni var lietot akvāriju uzpildei?
Nu jau vairāk kā 15 gadus mūsu ofisā ir akvārijs ar zivtiņām, kuras ļoti omulīgi peldas tikai VENDEN avota ūdenī, līdz ar to varam droši apgalvot, ka drīkst VENDEN avota ūdeni izmantot akvāriju uzpildei.
Vai var gatavot zupu no avota ūdens VENDEN Mežavots?
Gluži kā kafijas un tējas pagatavošanā liela nozīme ir tam, kāds ūdens tiek izmantots, tāpat ir arī ar zupu gatavošanu. Lai buljons būtu dzidrs, tā pagatavošanai ir jāizmanto labs ūdens. Avota ūdens VENDEN Mežavots ir ideāli piemērots zupu vārīšanai, jo tas ir dabīgi mīksts, tā sastāvā ir ļoti zems dzelzs un kalcija daudzums, kā arī ļoti zems nātrija saturs, kas liecina, ka šo ūdeni var izmantot diētās ar pazeminātu sāls saturu.
Vai VENDEN ūdens ir piemērots maziem bērniem? No kāda vecuma drīkst dzert VENDEN ūdeni?
Avota ūdeni VENDEN Mežavots drīkst lietot bez vecuma ierobežojumiem ikviens, gan pavisam mazi bērniņi, gan seniori, jo tas ir augstākās vērtības pazemes ūdens pēc visiem rādītājiem – ūdens ar ļoti zemu cietību un dzelzs saturu, kā arī ļoti zems nātrija saturs, kas liecina, ka šo ūdeni var izmantot diētās ar pazeminātu sāls saturu.
Ar ko atšķiras dabīgs avota ūdens no dabīga ūdens no urbuma?
Avots rodas ilgstošu dabas procesu rezultātā, simtiem un pat tūkstošiem gadu gaitā zināmu apstākļu mijiedarbībā izveidojas vieta, kur no pazemes slāņiem virspusē dabīgi izplūst ūdens, savukārt, dziļurbumus veido cilvēki, parasti šo ūdeni apstrādā dažādos veidos - ķīmiski, fizikāli, termiski, atkarībā no tā izmantošanas mērķa, un tas tiek klasificēts kā dzeramais ūdens. Ja urbuma ūdens netiek apstrādāts, tad to varam uzskatīt par dabīgu.
Vai avota ūdeņus kaut kā iedala?
Jā, pēc to garšas un nogulumiem ap avotu iztekām, avoti tiek iedalīti sēravotos, ģipšavotos, dzelzsavotos, kaļķavotos un dzidravotos. VENDEN Mežavots ir dzidravots.
Kur var nodot VENDEN tukšās pudeles un kāda ir atlīdzība?
Jebkuram Klientam ir tiesības atgriezt VENDEN tukšo taru (18.9 un 11 litru pudeles), saņemot par to iemaksāto drošības naudu vai atlīdzību. Ja tiek atgriezta tukšā tara, uzrādot pamatojošus dokumentus (čekus, pavadzīmes, PN aktu), kas apliecina taras izcelsmi, klientam tiek samaksāts:
7.83 EUR ar PVN par 18.9 litru pudeli.
6.83 EUR ar PVN par 11 litru pudeli.
Ja tukšā tara (18.9 un 11 litru pudeles) tiek atgriezta, neuzrādot pamatojošus dokumentus, kas apliecina taras izcelsmi, klientam tiek samaksāts:
2.28 EUR ar PVN par 18.9 litru pudeli.
1.42 EUR ar PVN par 11 litru pudeli.
Atgādinām, ka taras nodošanas brīdī Jums ir pienākums uzrādīt personu apliecinošus dokumentus. Pieņemta tiek tikai tīra un nebojāta tara ar VENDEN etiķeti un rokturi, turklāt tā nedrīkst būt vecāka par pieciem gadiem (uz pudeles apakšas ir redzams izlaiduma gads).
Tara tiek pieņemta VENDEN centrālajā ofisā, Ganību dambī 33, Rīgā, darba laikā no 9.00-17.00.
Kāpēc avota ūdens paliek zaļš un kas ir jādara šādā situācijā?
Zaļš ūdens veidojas tādēļ, ka ūdenī vairojas saldūdens aļģes (Chloromycete grupa). Aļģes ir mikroskopisks vienšūnas augs, savukārt, zaļā krāsa ir hlorofila pigments. Aļģes apkārtējā vidē atrodas milzīgos daudzumos. Vasaras mēnešos to sporas sastāda lielu daļu no gaisā esošajiem putekļiem. Šīs aļģes nav kaitīgas. Tās nav baseinos un ezeros sastopamās zilās vai zaļās jūras aļģes.
Tikai viens šāds puteklītis, ja tas iekļuvis pudelē vai iekārtā, rada dabīgajā ūdenī potenciālu iespēju ūdenim sazaļot. Tam tikai nepieciešama gaisma, siltums un laiks. Tādēļ atbilstoša ūdens uzglabāšanas un paaugstināta higiēnas prasību ievērošana ir ļoti svarīga. It sevišķi siltajā laikā, svarīgi ir nenovietot ūdens lietošanas iekārtas un pudeles tiešā saules gaismā, saules gaismas iedarbībā ūdens var sasilt līdz +50°C temperatūrai. Ja telpa, kurā atrodas avota ūdens VENDEN Mežavots ir saulaina, pieprasiet VENDEN pārstāvim pudeles “aizsargcepurīti”.
Vai tā ir taisnība, ka uzņēmums VENDEN neievēro likumus un nelegāli vadā ūdeni no avota uz ražotni?
Nē, tā nav taisnība! Uzņēmums VENDEN veic uzņēmējdarbību atbilstoši visiem Latvijas Republikas likumiem un normatīvajiem aktiem, kā arī, tiek ievērotas Eiropas Savienības regulas, kas nosaka to, ka uzņēmumiem, kas uzsākuši savu darbību agrāk kā 2006. gadā, nav obligāti ūdens ražotnei jāatrodas blakus ūdens ieguves vietai. Ūdeni drīkst transportēt, atbilstoši PVD noteiktajām normām.
Kur vēl var nopirkt lielās avota ūdens VENDEN Mežavots pudeles?
Avota ūdeni VENDEN Mežavots var nopirkt lielākajos veikalu un degvielas uzpildes staciju tīklos.
Vai tiešām jūsu jaunās CoolTouch iekārtas patērē mazāk elektroenerģijas, kā parastās iekārtas?
Jā, tā ir taisnība, elektroenerģijas ietaupījums ir sākot no 15%-50%, atkarībā no iekārtas modeļa.
Vai gāzēts ūdens skaitās minerālūdens?
Nē, ne vienmēr, arī dzeramajam ūdenim pildīšanas procesā var pievienot ogļskābo gāzi un tas būs gāzēts dzeramais ūdens. Dabīgo minerālūdeni Latvijā iegūst tikai negāzētā veidā, gāzi pievieno tikai pildīšanas procesā.
Ar ko atšķiras sāļais minerālūdens no parastā minerālūdens?
Kopumā visus dabīgos minerālūdeņus iedala 4 kategorijās,- zemas mineralizācijas, vidējas mineralizācijas, augstas mineralizācijas un ārstnieciskajos minerālūdeņos. Šī klasifikācijas tiek noteikta pēc minerālūdens sastāvā dominējošiem sāļiem, jo pēc garšas sāļāks ūdens, jo tam augstāka mineralizācija.
Vai es kā jūsu klients varu apmeklēt VENDEN ražotni un avotu?
Jā, protams, mēs vienmēr esam bijuši un būsim atklāti pret saviem klientiem un priecāsimies Jums parādīt visu avota ūdens VENDEN Mežavots un dabīgā minerālūdens VENDEN ceļu līdz patērētājam. Lai vienotos par ekskursijas laiku, Jums jāsazinās ar savu VENDEN menedžeri!
Vai VENDEN polikarbonāta pudeles ūdens iepildīšanai nav kaitīgas?
Katram plastmasas izstrādājumam un iepakojumam ir noteikts mērķis, kam tas ir paredzēts. Ja iepakojumu lieto atbilstoši tā mērķim, nekāda riska nav. Arī plaši apspriestais bisfenols ir atļauta viela, tai ir noteikta norma, ko drīkst pievienot plastmasā un šo plastmasu izmantot ūdens iepildīšanai. Uz pudeles ir arī uzraksts angļu valodā „Tikai dzeramajam ūdenim”. Vienīgais, produktu šinī plastmasā nedrīkst sildīt, un tas arī netiek darīts. Polikarbonāta pudeles ir vairākkārtīgi pārbaudītas gan Latvijas, gan arī citās ES laboratorijās. Slēdziens ir viennozīmīgs – VENDEN polikarbonāta pudeles atbilst visām nekaitīguma un drošuma prasībām.
Obligāti aizpildāmie lauki

JŪSU JAUTĀJUMS