Pasūtīt 0 gab. (0.00 €)
Pievienoties savam kontam
Aizmirsāt paroli?
KĻŪT PAR KLIENTU
+37167344444 LV
Zvaniet mums

INFO

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kādai jābūt pasūtījuma summai, lai piegāde būtu bezmaksas?
Mums ikvienam klientam preču piegāde ir bez maksas, neatkarīgi no pasūtījuma apjoma.
Kāds ir minimālais pasūtījuma apjoms?
Ja runājam par ūdeni, tad parasti tās ir divas pudeles 18.9L avota ūdens vai 1 iepakojums dabīgais minerālūdens VENDEN, savukārt, kafijai minimālais pasūtījums ir 1 kg.
Vai VENDEN ūdeni var lietot akvāriju uzpildei?
Nu jau vairāk kā 15 gadus mūsu ofisā ir akvārijs ar zivtiņām, kuras ļoti omulīgi peldas tikai VENDEN avota ūdenī, līdz ar to varam droši apgalvot, ka drīkst VENDEN avota ūdeni izmantot akvāriju uzpildei.
Vai var gatavot zupu no avota ūdens VENDEN Mežavots?
Gluži kā kafijas un tējas pagatavošanā liela nozīme ir tam, kāds ūdens tiek izmantots, tāpat ir arī ar zupu gatavošanu. Lai buljons būtu dzidrs, tā pagatavošanai ir jāizmanto labs ūdens. Avota ūdens VENDEN Mežavots ir ideāli piemērots zupu vārīšanai, jo tas ir dabīgi mīksts, tā sastāvā ir ļoti zems dzelzs un kalcija daudzums, kā arī ļoti zems nātrija saturs, kas liecina, ka šo ūdeni var izmantot diētās ar pazeminātu sāls saturu.
Vai VENDEN ūdens ir piemērots maziem bērniem? No kāda vecuma drīkst dzert VENDEN ūdeni?
Avota ūdeni VENDEN Mežavots drīkst lietot bez vecuma ierobežojumiem ikviens, gan pavisam mazi bērniņi, gan seniori, jo tas ir augstākās vērtības pazemes ūdens pēc visiem rādītājiem – ūdens ar ļoti zemu cietību un dzelzs saturu, kā arī ļoti zems nātrija saturs, kas liecina, ka šo ūdeni var izmantot diētās ar pazeminātu sāls saturu.
Vai avota ūdeņus kaut kā iedala?
Jā, pēc to garšas un nogulumiem ap avotu iztekām, avoti tiek iedalīti sēravotos, ģipšavotos, dzelzsavotos, kaļķavotos un dzidravotos. VENDEN Mežavots ir dzidravots.
Kur var nodot VENDEN tukšās pudeles un kāda ir atlīdzība?
Ikvienam Klientam ir tiesības atgriezt VENDEN tukšo taru (18.9 un 11 litru pudeles), saņemot par to iemaksāto drošības naudu.

Nodošanas brīdī nepieciešams uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeku, pavadzīmi vai PN aktu) par pudeļu (taras) iegādi, personu apliecinošu dokumentu, kā arī sastādīt izziņu par personīgā īpašuma (mantas) pārdošanu, balstoties uz MK 2010. gada 21. septembra noteikumiem Nr. 899.

Ja pudeles (tara) tiek nodota, neuzrādot pirkumu apliecinošu dokumentu, nauda netiks izmaksāta.

Taru atgriežot, Klientam tiek samaksāts:
    •  7.83 EUR ar PVN par 18.9 litru pudeli.
    •  6.83 EUR ar PVN par 11 litru pudeli.

Pieņemta tiek tikai tīra un nebojāta tara ar VENDEN etiķeti un rokturi, turklāt tā nedrīkst būt vecāka par pieciem gadiem (izlaiduma gads ir redzams pudeles apakšā).

Tara tiek pieņemta tikai VENDEN centrālajā ofisā, Ganību dambī 33, Rīgā, darba dienās no 9.00 līdz 16.00.
Kāpēc avota ūdens paliek zaļš un kas ir jādara šādā situācijā?
Zaļš ūdens veidojas tādēļ, ka ūdenī vairojas saldūdens aļģes (Chloromycete grupa). Aļģes ir mikroskopisks vienšūnas augs, savukārt, zaļā krāsa ir hlorofila pigments. Aļģes apkārtējā vidē atrodas milzīgos daudzumos. Vasaras mēnešos to sporas sastāda lielu daļu no gaisā esošajiem putekļiem. Šīs aļģes nav kaitīgas. Tās nav baseinos un ezeros sastopamās zilās vai zaļās jūras aļģes.
Tikai viens šāds puteklītis, ja tas iekļuvis pudelē vai iekārtā, rada dabīgajā ūdenī potenciālu iespēju ūdenim sazaļot. Tam tikai nepieciešama gaisma, siltums un laiks. Tādēļ atbilstoša ūdens uzglabāšanas un paaugstināta higiēnas prasību ievērošana ir ļoti svarīga. It sevišķi siltajā laikā, svarīgi ir nenovietot ūdens lietošanas iekārtas un pudeles tiešā saules gaismā, saules gaismas iedarbībā ūdens var sasilt līdz +50°C temperatūrai. Ja telpa, kurā atrodas avota ūdens VENDEN Mežavots ir saulaina, pieprasiet VENDEN pārstāvim pudeles “aizsargcepurīti”.
Vai tā ir taisnība, ka uzņēmums VENDEN neievēro likumus un nelegāli vadā ūdeni no avota uz ražotni?
Nē, tā nav taisnība! Uzņēmums VENDEN veic uzņēmējdarbību atbilstoši visiem Latvijas Republikas likumiem un normatīvajiem aktiem, kā arī, tiek ievērotas Eiropas Savienības regulas, kas nosaka to, ka uzņēmumiem, kas uzsākuši savu darbību agrāk kā 2006. gadā, nav obligāti ūdens ražotnei jāatrodas blakus ūdens ieguves vietai. Ūdeni drīkst transportēt, atbilstoši PVD noteiktajām normām.
Kur vēl var nopirkt lielās avota ūdens VENDEN Mežavots pudeles?
Avota ūdeni VENDEN Mežavots var nopirkt lielākajos veikalu un degvielas uzpildes staciju tīklos.
Vai tiešām jūsu jaunās CoolTouch iekārtas patērē mazāk elektroenerģijas, kā parastās iekārtas?
Jā, tā ir taisnība, elektroenerģijas ietaupījums ir sākot no 15%-50%, atkarībā no iekārtas modeļa.
Vai gāzēts ūdens skaitās minerālūdens?
Nē, ne vienmēr, arī dzeramajam ūdenim pildīšanas procesā var pievienot ogļskābo gāzi un tas būs gāzēts dzeramais ūdens. Dabīgo minerālūdeni Latvijā iegūst tikai negāzētā veidā, gāzi pievieno tikai pildīšanas procesā.
Ar ko atšķiras sāļais minerālūdens no parastā minerālūdens?
Kopumā visus dabīgos minerālūdeņus iedala 4 kategorijās,- zemas mineralizācijas, vidējas mineralizācijas, augstas mineralizācijas un ārstnieciskajos minerālūdeņos. Šī klasifikācijas tiek noteikta pēc minerālūdens sastāvā dominējošiem sāļiem, jo pēc garšas sāļāks ūdens, jo tam augstāka mineralizācija.
Vai VENDEN polikarbonāta pudeles ūdens iepildīšanai nav kaitīgas?
Katram plastmasas izstrādājumam un iepakojumam ir noteikts mērķis, kam tas ir paredzēts. Ja iepakojumu lieto atbilstoši tā mērķim, nekāda riska nav. Arī plaši apspriestais bisfenols ir atļauta viela, tai ir noteikta norma, ko drīkst pievienot plastmasā un šo plastmasu izmantot ūdens iepildīšanai. Uz pudeles ir arī uzraksts angļu valodā „Tikai dzeramajam ūdenim”. Vienīgais, produktu šinī plastmasā nedrīkst sildīt, un tas arī netiek darīts. Polikarbonāta pudeles ir vairākkārtīgi pārbaudītas gan Latvijas, gan arī citās ES laboratorijās. Slēdziens ir viennozīmīgs – VENDEN polikarbonāta pudeles atbilst visām nekaitīguma un drošuma prasībām.
Ko darīt, ja konstatējat mikroplaisu avota ūdens VENDEN “Mežavots” 18.9L vai 11L pudelēs?
Katra avota ūdens VENDEN “Mežavots” pudele pirms atkārtotas uzpildes tiek vairākas reizes pārbaudīta. Pirmā pārbaude notiek ar gaismas ekrāna palīdzību - ar to var noteikt, vai pudelē nav plaisas. Otrā pārbaude tiek veikta ar tam īpaši paredzētu iekārtu “Leaktester”. Tajā, izmantojot spiedienu, tiek noteikts, vai pudelē nav mikroplaisas – pavisam neliela izmēra cauruma. Ja pudelei tiek atklāti kādi defekti, tā atkārtotai uzpildei izmantota vairs netiek. Tomēr pastāv iespēja, ka mikroplaisas var rasties arī vēlāk, pudeles transportējot vai pārvietojot. Ja konstatējat, ka pudele ir caura, lūdzam to norādīt, pudeles augšpusē ar marķieri uzrakstot vai ar līmlenti piestiprinot lapiņu ar uzrakstu “CAURS”. Šādos gadījumos mēs pudeles apmaiņu veicam bez maksas. Turpmākā rīcība ir atkarīga no tā, vai ūdeni pasūtat ar piegādi no VENDEN, vai to iegādājaties kādā no apmaiņas punktiem – Circle K, Maxima, Rimi, Virši A un citiem.
  • Ja bojāto pudeli iegādājāties kādā no apmaiņas punktiem, dodieties uz konkrēto tirdzniecības vietu, uzrādiet pirkumu apliecinošu dokumentu (čeku vai pavadzīmi) un informējiet tirdzniecības vietas darbinieku, ka pudelē ir mikroplaisa. Bojātā pudele tiks apmainīta pret jaunu bez maksas. Gadījumā, ja rodas kādas neskaidrības vai aizķeršanās pudeles apmaiņā, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni 67 34 44 44 vai rakstot uz e-pastu info@venden.lv.
  • Ja bojāto pudeli saņēmāt piegādē no VENDEN, par radušos mikroplaisu informējiet mūs nākamajā pasūtījuma veikšanas reizē. Bojātā pudele tiks apmainīta pret jaunu bez maksas.
Obligāti aizpildāmie lauki

JŪSU JAUTĀJUMS